کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان که پیش از این در مصاحبه علیه هواداران و ملت ایران حرف هایی توهین آمیز زده بود، دوباره ادعاهای خود را تکرار کرد.

به گزارش مرور نیوز، میهاو کوبیاک  در مصاحبه با سایت اسپورت لهستان درباره این که آیا بازی های تیم ملی کشورش با ایران در جام ملت های والیبال را دیده، گفت: نه. هیچ کدام از بازی های تیم ملی لهستان در ایران را نگاه نکردم. این بدان معنا نیست که آنها برایم اهمیتی ندارند چون من در آن زمان کارهای دیگری داشتم.

او در پاسخ به سوال خبرنگار که وقتی شنیدی هواداران ایرانی بعد از بازی اتوبوس تیم ملی لهستان را متوقف کردند، چه احساسی داشتی، گفت: من احساسی نداشتم چون نمی توانستم درباره این اتفاق کاری انجام دهم. بازیکنان باید خودشان پاسخگوی این سوال باشند و از وضعیت خطرناکی که برایشان رخ داد، توضیح بدهند. به نظرم مصاحبه اخیر درباره ایرانی ها باعث کم یا زیاد شدن این رفتار هواداران ایرانی نشده است چون معتقدم در ایران این طور رفتارها جای تعجب ندارد.

وی در پایان گفت: من هیچ گونه صفحه اجتماعی ندارم اما می دانم حمله ایرانی ها به صفحات مجازی همبازی هایم چه قبل از بازی چه بعد از بازی ها بارها رخ داده است و در این چند سال گذشته بارها به خانواده ام از سوی ایرانی ها اهانت شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز