علیرضا دبیر به عنوان رییس جدید فدراسیون کشتی انتخاب شد .

به گزارش مرور نیوز، نشست انتخاباتی فدراسیون کشتی به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک، اسبقیان و اعضای مجمع فدراسیون کشتی در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که در پایان دور دوم، علیرضا دبیر با ۳۱ رای از ۴۳ رای ماخوذه به عنوان رییس فدراسیون کشتی انتخاب شد. نصیرزاده هم در دور دوم ۱۲ رای داشت.

سید اصغر آزوره، جاسم امیری، حمید بنی تمیم، علی اکبر جیره سرایی بازار کرد، محمدرضا صالحی، عبدالمهدی نصیرزاده و علیرضا دبیر ۷ نامزد ریاست فدراسیون کشتی بودند که علی اکبر جیره سرایی و جاسم امیری از حضور در انتخابات انصراف دادند و محمدرضا صالحی یکی دیگر از کاندیداها هم غایب بود.

در آغاز رای گیری، دبیر ۱۸ رای، نصیرزاده ۱۲ رای، بنی تمیم ۱۱ رای و آزوره ۲ رای داشتند که علیرضا دبیر و عبدالمهدی نصیرزاده به دور دوم رفتند و در دور دوم نصیرزاده همان ۱۲ رای را داشت اما آرای بنی تمیم و آزوره در دور نخست همگی به سمت علیرضا دبیر آمد تا با ۳۱ رای رئیس شود. در واقع تمام ۱۱ طرفدار بنی‌تمیم و دو رای دهنده به آزوره، در دور دوم همگی به دبیر رای دادند.

پیش از این رسول خادم ریاست این فدراسیون را بر عهده داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز