بارسلونا با گل های لوئیس سوارز، آنتوان گریزمان و عثمان دمبله، ناپولی را شکست داد.

به گزارش مرور نیوز، در نیمه اول دو تیم نمایش متعادلی داشتند و هر یک صاحب موقعیت های خوبی شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اما در نیمه دوم، بارسلونا عملکرد بهتری داشت و توانست چهار بار دروازه حریف را باز کند. در دقیقه 48 بود که لوئیس سوارز گل اول بازی را به ثمر رساند. ابتدا ستاره اروگوئه ای با یک پاس عالی به پشت مدافعان ناپولی، گریزمان را با دروازه بان حریف تک به تک کرد اما ضربه ستاره فرانسوی را الکس مرت برگشت داد. توپ برگشتی به سوارز رسید و او هم با شوت دقیق، کار را تمام کرد.

پس از این گل بازیکنان ناپولی پیش کشیدند و صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه شدند اما در دقیقه 56، این بارسا بود که به گل دوم رسید. روی یک حرکت تیمی عالی و پاس در عرض جوردی آلبا بود که گریزمان در مقابل دروازه خالی صاحب موقعیت شد و با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

تنها دو دقیقه بعد، بارسا به گل سوم رسید. این بار روی یک ضدحمله سریع بود که بارسا صاحب موقعیت شد و پاس عثمان دمبله در پشت محوطه جریمه ناپولی را سوارز با یک ضربه دیدنی، تبدیل به گل سوم کرد.در حالی که آنچلوتی برای جبران نتیجه، دست به تغییرات بیشتر زد، این بارسا بود که در دقیقه 63 توانست به گل چهارم برسد. اشتباه در میانه زمین ناپولی بود که یک حمله سریع را برای بارسا رقم زد و عثمان دمبله با یک حرکت خوب و ضربه ای بی نقص، کار را تمام کرد.

پس از این گل والورده دست به 5 تعویض شد و پیکه، سمدو، آلنیا، سوارز و گریزمان را از بازی بیرون کشید و این مسئله تا اندازه ای روی روند بازی تاثیر گذاشت. هرچند بازیکنان بارسا در دقایق پایانی موقعیت های دیگری هم داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 4-0 آبی و اناری ها به پایان رسید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز