رییس کمیته ملی المپیک گفت: از همه قهرمانان والیبال و کادرفنی تشکر می‌کنم. انصافا والیبال باعث آبروی ورزش ایران شده است.

به گزارش مرور نیوز، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در حاشیه مراسم عزاداری ایام محرم در آکادمی ملی المپیک در جمع خبرنگاران در مورد جلسه ستاد عالی بازی‌ ها گفت: امروز جلسه ستاد عالی بازی‌ ها را داشتیم و سه فدراسیون از پیشرفت کار خود گزارش دادند. پیام روشنی برای ناشنوایان دارم که مظلوم واقع شدند و باید به انتظارت و نیازها آن‌ها توجه داشتیم. قرار است ناشنوایان با ظرفیت حدود ۱۷۰ نفر راهی بازی‌های آسیایی شوند و ما متعهد شدیم حداکثر کمک را به ناشنوایان داشته باشیم.

او ادامه داد: در شمشیربازی هم با مدال مجتبی عابدینی قول‌ های خوبی دادند . یک سهمیه انفرادی گرفته و گفتند سهمیه تیمی را هم می‌گیریم. شمشیربازی آینده درخشانی دارد.

صالحی امیری در مورد گزارش والیبال نیز تاکید کرد: والیبال از امیدهای ما برای المپیک است. در سال‌های اخیر جهش بزرگی داشته و در کنار فوتبال قرار گرفت و می‌بیند که چقدر از مسابقات آن استقبال می‌شود. ۱۲ اردو در سطح جهانی و داخلی تعریف کردند که مورد تصویب قرار گرفت. از همه قهرمانان والیبال و کادرفنی تشکر می‌کنم. انصافا والیبال باعث آبروی ورزش ایران شده است. قرار است از رده های جوانان نوجوانان و بزرگسالان به اتفاق وزیر در روزهای آتی تجلیل داشته باشیم و قدر دان تلاشهایشان باشیم.  

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز