سرمربی کلمبیا گفت: باید به همه بازیکنان کلمبیا تبریک بگویم چون ما پیروز دوئل‌ها شدیم. شکست هم خوردیم اما با ثبات بودیم.

به گزارش مرور نیوزبه نقل از دیرکت تی اسپورتس، کلمبیا بامداد امروز (شنبه) در یک بازی دوستانه برابر برزیل با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی کرد. کارلوس کی روش در دویستمین بازی‌اش به عنوان سرمربی تیم‌های ملی نتوانست پیروزی را تجربه کند.

نیمار در بازگشت خود پس از ۹۳ روز گل مساوی را در دقیقه ۵۸ به ثمر رساند. سرمربی کلمبیا پس از این دیدار گفت: هواداران از تماشای این بازی خشنود هستند چون امروز فوتبال برنده بود. به نظرم این بهترین برزیل در ۱۵ سال اخیر بود. بازگشت نیمار را دیدم و آن خبری خوب برای فوتبال است. همچنین اتفاقی خوب برای ما بود تا خود را آنالیز کنیم و بدانیم در چه جایگاهی قرار داریم.

سرمربی پرتغالی در ادامه اظهار کرد: دو گل به ثمر رساندیم اما دو گل از بهترین برزیل دریافت کردیم. نباید از این موضوع ناراحت باشیم. باید به همه بازیکنان کلمبیا تبریک بگویم چون ما پیروز دوئل‌ها شدیم. شکست هم خوردیم اما با ثبات بودیم.

حریف بعدی کلمبیا، ونزوئلا است. با این حال برنامه "سه رنگ" طولانی مدت است و این تیم می خواهد در کوپا آمه ریکا ۲۰۲۰ کلمبیا و آرژانتین و جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بدرخشد. کی‌روش در این رابطه اظهار کرد: این رویای ما است. می خواهیم خود را به خوبی آماده کنیم و امیدوارم بازیکنان فرصت داشته باشند تا خوب باشند و بیشتر بازی کنند تا با هماهنگی و آمادگی بیشتری به تیم ملی برسند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز