سرمربی تیم فوتبال رئال‌ مادرید پس از تساوی خانگی تیمش برابر ایبار، این موضوع را که کهکشانی‌ها دچار بحران شده‌اند، رد کرد.

به گزارش مرورنیوز،  زین‌الدین زیدان در واکنش به تساوی یک - یک تیم فوتبال رئال مادرید برابر ایبار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو که سبب شد کهکشانی‌ها صدر جدول رده‌بندی لالیگا را از دست بدهند، اظهار داشت: این یک بحران نیست. ما تازه در ماه اکتبر هستیم پس نباید به خاطر این نتیجه دیوانه شویم. با این حال قبول دارم که وقتی تیم‌تان در لیگ سه بار پیاپی مساوی می‌کند، یک جای کار می‌لنگد.

رئال مادرید بازی را ضعیف شروع کرد و خیلی زود دروازه‌اش باز شد و این همان چیزی بود که نارضایتی زیدان را در پی داشته است. زیزو تأکید کرد: ما به حریف اجازه دادیم که در نیمه اول بازی‌اش را به ما دیکته کند، اما در نیمه دوم به مراتب بهتر بازی کردیم. این اتفاقی بوده است که در این اواخر ما بارها شاهدش بوده‌ایم. ما در مقاطع اولیه بازی‌های‌مان باید انسجام بیشتری داشته باشیم. من این موضوع را که تیم‌مان بدون خلاقیت بازی می‌کند، قبول ندارم چون در تیم‌مان بازیکنانی مانند کواچیچ و ایسکو را داشتیم. من فکر می‌کنم که ضعف تیم ما نداشتن انسجام و جنگدگی کافی بود، نه کمبود خلاقیت.

فوتبال باشگاهی اروپا برای برگزاری بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018، دو هفته متوقف خواهد شد و زیدان و دستیاراتش در این دو هفته می‌توانند نقاط ضعف تیم‌شان را پیش از سفر به خانه رئال بتیس برطرف کنند.

زیدان در این خصوص اظهار داشت: بازیکنان ما اکنون به کشورهای‌شان بازخواهند گشت و من باید راهی برای حل مشکلات تیم پیدا کنم. زمانی که آنها برگردند اوضاع را بررسی خواهیم کرد، چون با این روند نمی‌توانیم به کارمان ادامه دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز