سرمربی یوونتوس از باتجربه عمل کردن بازیکنانش در تقابل با امپولی ابراز رضایت کرد.

به گزارش مرورنیوز، ماسیمیانو آلگری در پی برتری 3 بر صفر خارج از خانه یوونتوس برابر امپولی در هفته هفتم سری A ایتالیا در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: بازیکنان ما در این بازی در زمینی متفاوت با چمنی لغزنده بازی خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. البته اجازه ترتیب چندین ضدحمله را به آنها دادیم، چون در حمله حرکات خود را کامل نکردیم.

وی افزود: بازی متفاوتی بود و در نیمه دوم اوضاع با گل اولی که زدیم، بهتر و کار برای‌مان آسان‌تر شد. هنوز نیاز به این داریم که بهتر شویم، اما به لحاظ عملکردی خوب بودیم. پختگی را که بازیکنان در کنترل بازی از خود نشان دادند، دوست داشتم، اما باز هم تأکید می‌کنم که می‌توانیم بهتر از این شویم و توپ را بهتر به گردش در بیاوریم.

سرمربی 49 ساله راه‌راه پوشان تورین در ادامه عنوان کرد: در خط دفاعی چند باری ریسک کردیم، چون فاصله بین خطوط به خوبی رعایت نشده بود. در خط میانی ما در حال حاضر چهره‌هایی که خیلی در کارهای دفاعی قوی باشند، نداریم، از این‌رو باید بازیکنان خط میانی‌مان روی کنترل بیشتر بازی تمرکز کنند.

آلگری در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: بازیکنان ما تنها 40 روز است که با هم هستند و تا کنون چند بار هم به خاطر حضور در بازی‌های ملی از یکدیگر جدا شده‌اند. به هر حال این برد است که همیشه به حساب می‌آید. از عملکرد امروز پیانیچ هم خیلی راضی هستم. او پاس‌‌های مهمی داد و با حفظ تمرکزش، فوتبال باکیفیتی را ارائه کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز