مربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که از داور استرالیایی دیدار با ازبکستان توقع کمک ندارند و فقط قضاوت عادلانه می‌خواهند.

به گزارش مرورنیوز، اوسیانو کروز، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از آغاز تمرین امروز (دوشنبه) این تیم در خصوص اردوی ارمنستان و شرایط ملی‌پوشان اظهار داشت: در حال حاضر اردوی خوبی را پشت سر می‌گذاریم. اردوی خوبی را هم در ارمنستان پشت سر گذاشتیم که کیفیت زمین تمرین، امکانات و شرایط خوبی داشت. اصلاً یکی از دلایل سفر ما هم امکانات خوب ارمنستان بود.

وی ادامه داد: بازیکنان لژیونر هم در تهران به ما ملحق می‌شوند که اکنون قوچان‌نژاد، شجاعی و انصاری‌فرد آمده‌اند و بقیه هم به‌زودی به تمرینات می‌آیند. بازیکنانی هم که نمی‌رسند در تهران به ما اضافه شوند، مستقیم به تاشکند ازبکستان می‌روند و آنجا به ما اضافه خواهند شد.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه گویا تیم ایران مقابل ازبکستانی بازی می‌کند که نسبت به چهار سال گذشته فقط چند تغییر داشته است، گفت: بازی دشواری را مقابل ازبکستان خواهیم داشت. البته هر دو بازی مقابل ازبکستان و کره‌جنوبی سخت است، اما ما تفکرمان را روی بازی‌هایی گذاشته‌ایم که پیش روی ماست. ابتدا به ازبکستان فکر می‌کنیم که تیم خوب و باتجربه‌ای دارد و بازیکنان جوانی هم به جمع آنها اضافه شده‌اند و به بلوغ رسیده‌اند. با این شرایط ما کار سختی مقابل ازبکستان خواهیم داشت.

کروز در خصوص انتخاب بنجامین ویلیامز به‌عنوان داور دیدار ازبکستان و ایران که حاشیه‌های زیادی به دنبال داشته است، خاطرنشان کرد: نباید راجع به داور صحبت کنیم. توقع ما این است هر داوری در بازی خواهد بود، قضاوت خوبی داشته باشد، حتی بنجامین ویلیامز و از بازیکنان هم توقع داریم که عملکرد خوبی در زمین داشته باشند. ما از داوری انتظار نداریم که به ما کمکی کند و فقط توقع‌مان این بار یک قضاوت عادلانه است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز