سرمربی چلسی می گوید الان خیلی زود است تا درباره قهرمانی لیگ صحبت شود و این تیم راه زیادی تا رسیدن به قهرمانی دارد.

به گزارش مرور نیوز، چلسی برای ششمین دیدار متوالی توانست به برد برسد و دروازه خود را نیز بسته نگه دارد تا به بردی ارزشمند در لیگ برتر دست یابد و به صدر جدول این رقابت‌ها نیز راه یابد. تک گل کاستا باعث شد چلسی با برتری برابر میدلزبورو ۳ امتیاز این دیدار را کسب کند.  

آنتونیو کونته بعد از این دیدار گفت: بسیار احساس غرور می‌کنم، ولی می‌دانم که باید این مسیر را ادامه دهیم. به بازیکنانم گفتم که بعد از بازی‌های ملی باید سعی کنیم که شروع خوبی داشته باشیم و با ذهنیتی صحیح یک بازی سخت را با پیروزی پشت سرگذاشتیم. می‌دانستم این بازی برای ما مشکل خواهد بود چرا که آنها تیم سازمان یافته‌ای بودند و در هفته‌های اخیر در آمادگی خوبی قرار داشتند.

او ادامه داد: با این حال ما شایسته کسب پیروزی بودیم و موقعیت‌های بسیاری برای زدن گل دوم از دست دادیم. پدرو دو موقعیت خیلی خوب را از دست داد این در حالی است که انتظار داشتم او بتواند گلزنی کند. باید بازی را می کشتیم و امیدهای حریف را بر باد می دادیم ولی در زدن گل دوم بدشانس بودیم. با این حال خیلی خوب بود که به حریف اجازه نزدیک شدن به دروازه خودی را ندادیم و برنده شدیم.  

کونته همچنین با تمجید از هازارد گفت: او عملکرد خیلی خوبی در این دیدار داشت و توانسته به ثبات برسد. دوست دارم وقتی که تیمم بازی می‌کند، شاگردانم را در حال انجام یک پروژه ببینم. می‌توان دید که ادن همیشه در جریان بازی است، هیچگاه در طول بازی آرام نیست. او همیشه در جریان بازی است و همیشه نقطه اتکایی برای هم تیمی‌هایش است. فکر می‌کنم او برای چنین بازی فوق العاده است. برای ما و برای هم تیمی‌هایش، حضور ادن در نقاطی که خیلی خوب پاس دریافت می‌کند فوق العاده است. او گلزنی نکرد ولی به خوبی بار تیم را در خط حمله بر عهده داشت.

در چلسی کورت زوما که مدت زیادی مصدوم بوده است همراه جان تری به شرایط بازی برگشته‌اند ولی در این بین اسکار بازیکنی است که زیاد در ترکیب چلسی قرار نمی‌گیرد و به همین خاطر صحبت‌هایی درباره رفتن این بازیکن از چلسی در زمستان به گوش می‌رسد. سرمربی آبی‌های لندن در پایان درباره این موضوع گفت: آینده اسکار با چلسی است. برای من اسکار بازیکن مهمی‌ در ترکیب تیم است. فرم خوبی‌ دارد ولی‌ من باید بین ۱۱ بازیکن برتر را هر هفته انتخاب کنم. اسکار بازیکنی بزرگ است که در چلسی می‌ماند. من او را بازیکنی بسیار مهم در تیمم می‌دانم و دوست دارم حضور او در تیم احساس شود.

او در پایان گفت: لیگ برای ما تمام نشده و بازی‌های زیادی در پیش داریم. هنوز خیلی زود است که درباره قهرمانی در لیگ برتر صحبت کنیم. هنوز راه زیادی برای ما مانده است و حرف از قهرمانی خیلی زود است و حضور در صدر برای ما خیلی ارزشمند است.

در این دیدار ادن هازارد برای یکصد و پنجاهمین بار با پیراهن چلسی در لیگ برتر به میدان رفت. او در این مدت ۴۸ گل و ۳۸ پاس گل به نام خود ثبت کرده است.
آبی پوشان لندنی که بعد از شکست ۳ بر صفر برابر آرسنال روند مثبتی داشتند، در رقابت‌های اروپایی حضور ندارند و از جام اتحادیه نیز حذف شده‌اند تا تمرکز خود را روی لیگ برتر بگذارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز