سرمربی آرژانتینی تاتنهام از اینکه بازیکنانش بازی نسبتاً کاملی را مقابل منچسترسیتی به نمایش گذاشتند، خوشحال است.

به گزارش مرورنیوز، مائوریسیو پوچتینو که شب گذشته (یکشنبه) در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس دست به کار بزرگی زد و تاتنهام را به پیروزی 2 بر صفر مقابل منچسترسیتی رساند و به رکورد صددرصد پیروزی شاگردان پپ گواردیولا پایان داد، گفت: عملکرد نسبتاً بی‌نقصی را از خود ارائه دادیم. مقابل تیم بزرگی همچون منچسترسیتی، باید بازی شگفت‌انگیزی از خود ارائه می‌دادیم. به همین خاطر به بازیکنانم بابت انجام چنین بازی خیلی افتخار می‌کنم.

وی افزود: در این دیدار سخت کوشیدیم و تمامی بازیکنان‌مان فوق‌العاده بودند. بازی واقعاً هیجان‌انگیزی بود. هر دو تیم بازی خوبی و جالبی را از خود به نمایش گذاشتند و فلسفه بازی مشابهی به هم داشتند. من از بازی بسیار لذت بردم، هواداران هم همینطور و فکر می‌کنم فوتبالدوستان بی‌طرف هم از این بازی لذت بردند. هر دو تیم ذهنیتی هجومی داشتند، فوتبال بازی کردند و سعی در رسیدن به پیروزی داشتند.

سرمربی سفیدپوشان لندنی تصریح کرد: همیشه به دنبال کنترل بازی هستیم. منچسترسیتی هم چنین تفکری در سر داشت، پس نبرد در زمین تعیین کننده بود. بابت همین خیلی خوشحالم. بازیکنان ما تعهد بالایی به فلسفه‌ای که داشتیم از خود نشان دادند.

پوچتینو تأکید کرد: باید همین رویه را در پیش بگیریم. زود است که بخواهیم در مورد اهداف‌مان صحبت کنیم و مهم این است که ثبات داشته باشیم. اگر با همین روند به بازی‌مان ادامه دهیم، چرا که نتوانیم در طول فصل ثبات داشته باشیم؟ به هر حال دوست دارم اینطور بازی کنیم و در جریان بازی پرتلاش باشیم. امروز نمونه خوبی از این بود که ما به دنبال ساخت پروژه‌‌مان هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز