معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در پیشگری از شیوع اعتیاد دارند و باید به این سازمان ها اعتماد کرد.

به گزارش مرورنیوز، خدابخش مرادی شامگاه سه‌شنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: یکی از بزرگترین بحران های اجتماعی مقوله موادمخدر است که از اول انقلاب اسلامی به طور جدی در دستور کار قرار گرفته است که در این راستا هزینه های زیادی صورت گرفته است.

وی گفت: در دو سال گذشته اقدامات خوبی در راستای جلوگیری از موادمخدر صورت گرفته است که ما باید یک سازکار جدید را طراحی کنیم و بهترین راه حل در این خصوص اجتماعی کردن پیشگیری از مواد مخدر در جامعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بیان کرد: باید نگرش سیستمی درست و جامع داشته باشیم و نقش و جایگاه ها را برای زیر مجموعه مشخص کنیم.

مرادی تاکید کرد: مدیران و مسوولان نگاه و حساسیت در مورد مبارزه با مواد مخدر را در دستور کار خود قرار دهند.

وی بیان کرد: باید با تدوین یک برنامه مطلوب و درست هدف های مربوطه را مشخص و طبق آن عمل شود و استفاده از ابزارهای تحقق بخشی در این خصوص بسیار موثر است.

 معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بیش از ۴۰۰ سازمان مردم نهاد در سطح استان فعالیت دارند که باید همه به آنها اعتماد کنیم و هم کار را به آنها واگذار کنیم و هم به آنها میدان دهیم؛ چراکه در پیشگیری مواد مخدر تاثیر بسزایی دارند

مرادی افزود: گروه های مرجع را باید حساس کنیم و توجه و نگاه ویژه مسوولان در این زمینه بسیار مهم است چراکه با اقشار مختلف مردم در تماس هستند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز