معاون امور عمرانی استانداری و جانشین ستاد تسهیلات سفر استان کرمانشاه از پر شدن 90 درصد ظرفیت مراکز اقامتی استان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، مجتبی نیک کردار در حاشیه بازدید از چگونگی ارائه خدمات به مسافرین نوروزی در استان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: خوشبختانه همه دستگاه ها و سازمانهای عضو ستاد خدمات سفر استان با تمام تلاش در حال خدمات رسانی به مسافرین نوروزی هستند.

وی ادامه داد: استقبال مسافرین نوروزی از استان کرمانشاه نیز بسیار خوب بوده، بگونه‌ای که باوجود بارشهای پیاپی آمارها نشان می‌دهد که از رشد پنج درصدی ورود گردشگر به استان بهره مند شده ایم. خوشبختانه کرمانشاه به مقصد گردشگری خوبی برای ایرانیان تبدیل شده و حق هم همین است، چراکه این استان دارای بیش از چهار هزار اثر تاریخی شناسایی شده است.

وی با اشاره به بازدید از مراکز اقامتی استان اظهارکرد: در بازدیدها مشاهده شد که بیش از 90 درصد ظرفیت مراکز اقامتی استان پر شده که این نشان می دهد ماندگاری گردشگران در استان بالا رفته است.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه همچنین به کاهش حوادث جاده ای در استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه آمارها نشان می دهد که حوادث جاده ای در این مدت در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش چشمگیری داشته است، بگونه ای که تعداد کشته های حوادث جاده ای استان در این چند روز چهار نفر بوده، در حالیکه در همین مدت زمان در سال گذشته شش نفر در حوادث جاده ای استان جان خود را از دست داده بودند.

جانشین ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه گفت: تمام تلاش ما بر این است که نوروزی شاد و ایمن برای گردشگران و مسافرین نوروزی وارد شده به استان ایجاد کنیم.
انتهای پیام

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز