مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: همه زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم برای بازگشایی دوباره فرودگاه کلاله آماده است و از چهارشنبه ۲۸ مهرماه پروازها آغاز می‌شود.

به گزارش مرورنیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان گلستان رامین آذری اظهار کرد: همه زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم برای بازگشایی دوباره فرودگاه کلاله آماده است و از چهارشنبه ۲۸ مهرماه پروازها آغاز می‌شود.

وی افزود: دو روز در هفته، روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۱ صبح پرواز از تهران به کلاله و ساعت یک بعدازظهر پرواز از کلاله به تهران انجام می‌شود و اگر استقبال خوبی انجام شود، تعداد پروازها افزایش می‌یابد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان درباره پروازهای فرودگاه بین‌المللی گرگان تصریح کرد: هرچه تعداد پروازها بیشتر باشد آن منطقه توسعه یافته‌تر است و هر فرودگاه موتور محرک جهش توسعه آن استان است.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم یک هواپیما را شب خواب گرگان کنیم و آخر شب از تهران به گرگان پرواز کند و تا صبح در باند فرودگاه بوده و اول صبح به سمت تهران حرکت کند. همچنین به جز مسیر فرودگاه مهرآباد، سه مسیر مجزای خارجی و جنوب کشور داشته باشیم که امروز تفاهم‌نامه آن به امضاء می‌رسد.

آذی گفت: فرودگاه کلاله نقش مکمل برای فرودگاه استان گلستان دارد و وجود دو فرودگاه در استان سبب برجستگی استان و ایجاد جایگاه وشان خاص برای استان می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز