فرماندار ویژه گنبدکاووس، فرودگاه کلاله را از ظرفیت‌های فوق العاده برای توسعه مناطق شرقی این استان دانست.

به گزارش مرورنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی اظهار کرد: تقویت این فرودگاه برای برقراری پروازهای پایدار در آن مورد تاکید است.

وی افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده از سوی مسوولان، فعالیت پروازی فرودگاه کلاله از ۲۸ مهر با برقراری دو پرواز در هفته از تهران به کلاله و بالعکس در روزهای شنبه و چهارشنبه مجددا آغاز می‌شود.

معاون استاندار گلستان تصریح کرد: فرودگاه کلاله متعلق به همه مردم گستان است که باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده شود.

کریمی گفت: فعالیت مجدد فرودگاه کلاله نه تنها هیچ تاثیری بر فعالیت فرودگاه گرگان ندارد، بلکه این دو فرودگاه مکمل هم در ارائه خدمات به مردم بوده و نقش توسعه ای برای کل استان ایفا می‌کنند.

وی با اشاره به طرح منطقه آزاد تجاری اینچه برون و ابراز امیدواری برای تصویب نهایی آن در مجلس شورای اسلامی که قرار است، آبان امسال انجام شود، افزود: با این اقدام و نیز با توجه به ظرفیت‌های خوب گردشگری منطقه شرق گلستان، پایداری پروازها در فرودگاه کلاله یک نیاز اساسی است که همه باید برای تحقق آن کمک کنند.

کریمی خاطرنشان کرد: برای پایداری پروازهای فرودگاه کلاله، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و رسانه‌های ارتباط جمعی استان گلستان نقش مهم و تاثیرگذاری درجذب مسافر و گردشگر دارند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز