طبق اعلام سازمان بهشت زهرا (س) بیشترین قیمت قبر بیست میلیون تومان و کمترین آن رایگان است.

به گزارش مرور نیوز، سازمان بهشت زهرا (س) در اطلاعیه ای درباره قیمت قبر اظهارداشت: تصویب لایحه قیمت گذاری قبور یکی از اقدامات مهم و شایسته و قابل توجه شورای شهر تهران در سال های اخیر بوده که به صورت شفاف قیمت قبور و خدمات بهشت زهرا(س) به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است.

 بر اساس تعرفه های مصوب شورای شهر تهران بیشترین قیمت قبر بیست میلیون تومان و کمترین آن رایگان است.

همچنین واگذاری یک طبقه قبر رایگان به شهروندان در صورت درخواست همچنان در دستور کار سازمان بهشت زهرا(س) قرار دارد و این سازمان به طور متوسط در سال ١٥ هزار قبر رایگان برای دفن متوفیات به شهروندان تهرانی اختصاص می دهد وهزینه های خدمات در بهشت زهرا(س) نیز تابع ضوابط و قوانین مصوب شورای اسلامی شهر تهران است.

شهروندان مراقب سود جویی و کلاهبرداری ها در این زمینه باشند و در خصوص قیمت قبور فقط مرجع رسمی سازمان بهشت زهرا(س) را مورد توجه قرار دهند.

سازمان بهشت زهرا(س) در حال حاضر11 ماه است که در بحران بی سابقه در خط اول مبارزه با کرونا است و در یکی از سخت ترین شرایط کاری پرسنل بهشت زهرا(س) در خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان با این ویروس مبارزه می کنند و تاکنون سعی شده است نهایت تکریم و تعظیم خانواده های داغدار را با همه توان در یک شرایط سخت در دستور کار خود قرار دهد.