رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی دوازدهم اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی دوازدهم اردیبهشت ماه اظهار کرد: در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، البرز، گیلان، گلستان، مازندران و خراسان شمالی، زنجان، همدان، قزوین، تهران، سمنان شاهد بارش باران هستیم.

وی گفت: تردد در جاده چالوس به سمت شمال یک‌طرفه شده است و وضعیت ترافیکی در محور جنوب به شمال محور کرج-چالوس (شهرستانک تا نساء، گچسر تا سه راهی دیزین، تونل کندوان، پل زنگوله تا سیاه بیشه، هزارچم) سنگین گزارش شده است.

سرهنگ شیرانی با اشاره به ترافیک جاده چالوس گفت: این جاده به علت ظرفیت پایین تردد در این ایام معمولاً ترافیک سنگین‌تری نسبت به سایر جاده‌ها دارد و به هموطنان توصیه می‌شود جهت زودتر رسیدن به مقصد از جاده‌های هراز و فیروزکوه استفاده کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: همچنین بر اساس گزارشات واصله در آزادراه تهران-شمال (تونل شماره ۱۴ تا سه راهی شهرستانک)، جنوب به شمال محور هراز (گالری امام زاده هاشم، پلور تاآب اسک و بایجان) و آزادراه تهران قم نیز ترافیک سنگین است.

سرهنگ شیرانی گفت: بنا بر گزارشات در آزادراه کرج-قزوین (مهرویلا و پل حصارک) و آزادراه قزوین-رشت (منجیل تا رودبار) ترافیک نیمه سنگین است.

وی تصریح کرد: رانندگی در جاده‌ها با توجه به افزایش تردد و ترافیک، نیازمند صبر و حوصله و احترام به حقوق سایر رانندگان است و امیدواریم رانندگان با رعایت مقررات رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب با رعایت احتیاط سفر بی حادثه‌ای را داشته باشند.