وزیر آموزش و پرورش درباره نظام رتبه بندی معلمان گفت: آئین نامه در خرداد ماه به تصویب هیات دولت رسید که تا یکشنبه آینده این آیین نامه، نهایی می شود.

به گزارش مرور نیوز، یوسف نوری پنجشنبه وزیر آموزش و پرورش در حاشیه غبار روبی گلزار شهدا شهرستان نهاوند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استخدام ۳۴ هزار و۷۳۳ فرهنگی در حال انجام است، افزود: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که برای رفع محرومیت و فرسودگی مدارس در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: به طور طبیعی حدود ۱۹ درصد مدارس را در سطح کشور داریم که برای مقاوم سازی این قسمت از برنامه و کار یک بخش تبصره ۲۴ است که خوشبختانه ابلاغ اعتبار نیز در این زمینه انجام شده است.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: یک بخش دیگر از اعتبارات استانی است و یک بخش هم از اعتبارات خیرین است.

نوری با بیان اینکه یک بخش مهم آن هم سفرهای استانی می‌باشد که مشکلات ساختمان و تجهیزات وغیره مدارس را کم می‌کند، افزود: حدود ۱۴ هزار کلاس درس تحویل داده شده است‌.

وزیر آموزش و پرورش درباره نظام رتبه بندی معلمان نیز گفت: آئین نامه در خرداد ماه به تصویب هیأت دولت رسید ایراداتی وارد که توسط کمیسیون مجلس شورای اسلامی بررسی و به توافقاتی رسیدند که یکی از ایرادها قرار است در یکشنبه آینده به نتیجه رسیده و نهایی شود.