سازمان هواشناسی اعلام کرد: فردا آسمان خوزستان و اهواز صاف همراه با افزایش رطوبت و شرجی گاهی با وزش باد، آسمان ایلام صاف گاهی با وزش باد شدید و همچنین آسمان کرمانشاه صاف خواهد بود.

به گزارش مرور نیوز، سازمان هواشناسی اعلام کرد: با شمالی شدن جریانات از سوی خزر در استان‌های مازندران، گیلان و گلستان رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت داریم، این شرایط جوی روز جمعه علاوه بر استان‌های مذکور در اردبیل همچنین برخی مناطق آذربایجان شرقی حاکم خواهد بود.

روز شنبه ۱۸ شهریور در مناطقی از استان‌های ساحلی خزر، اردبیل همچنین مناطقی از آذربایجان شرقی بارش پراکنده داریم، روز یکشنبه با تقویت مجدد جریان‌های شمالی در استان‌های گلستان، مازندران، گیلان و مناطقی از خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، اردبیل و شمال آذربایجان غربی رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

از امروز تا جمعه در شمال شرق، جنوب شرق و شرق کشور خصوصاً زابل همچنین بخش‌هایی از مرکز و غرب کشور در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک داریم، این شرایط جوی روز شنبه در نوار غربی کشور و دامنه‌های جنوبی البرز حاکم است و روز یکشنبه ۱۹ شهریور در بخش‌هایی از مرکز کشور، شمال شرق و شرق، همچنین دامنه‌های جنوبی البرز پیش بینی می‌شود.

از روز آینده دمای هوا در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و استان‌های ساحلی خزر به طور محسوسی کاهش می‌یابد، همچنین روز یکشنبه در شمال شرق کاهش محسوس دما داریم؛ روز آینده در استان اردبیل دما بین ۸ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد و روز یکشنبه در این استان ۵ تا ۸ درجه کاهش دما داریم.

روز یکشنبه ۱۹ شهریور در خراسان شمالی بین ۸ تا ۱۲ درجه و در استان‌های ساحلی خزر و سایر مناطق شمال غرب بین ۴ تا ۷ درجه کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران روز آینده صاف گاهی با وزش باد در بعد از ظهر افزایش باد پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۳۶ و ۲۶ درجه خواهد بود.

روز آینده شهرکرد با کمینه دمای ۱۱ درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان و اهواز با بیشین دمای ۴۶ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان خواهد بود.

آسمان خوزستان و اهواز روز آینده صاف همراه با افزایش رطوبت و شرجی گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود، آسمان ایلام فردا صاف گاهی با وزش باد شدید و بیشینه دمای ۳۸ درجه پیش بینی می‌شود، همچنین آسمان کرمانشاه فردا صاف با بیشینه دمای ۳۷ درجه خواهد بود.