از ابتدای دولت مردمی تمام توان خود را در تامین بهترین داروها به کار گرفته ایم و تلاش خواهیم کرد در این مسیر روز به روز قوی تر عمل کنیم.

به گزارش مرور نیوز، بهرام عین اللهی با محکومیت وقایع اخیر در غزه، افزود: برخی سازمان های بین المللی در این زمینه سکوت کرده اند و سکوت آنها نشان دهنده ناکارآمدی است. در این زمینه انتظار می رود که سازمان جهانی بهداشت در موضوع سلامت مردم غزه و فلسطین کوتاهی نکند و امکانات و تجهیزات لازم دارویی و درمانی را به این مناطق ارسال کند.

وی با اشاره به تحریم های گسترده آمریکا و غرب گفت: با مقاومت و پیروی از رهنمودهای روشنگر رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی می توان از این پیچ دشوار تاریخی به سلامت عبور کرد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه باید با کیفیت ترین داروها و تجهیزات پزشکی را برای مردم فراهم کنیم، اظهار داشت: از ابتدای دولت مردمی تمام توان خود را در تامین بهترین داروها به کار گرفته ایم و تلاش خواهیم کرد در این مسیر روز به روز قوی تر عمل کنیم.

عین اللهی تصریح کرد: از برنامه های بسیار مهم ما برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع است که تمامی دانشگاه ها باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند و همچنین فعال و همگرا خانه های بهداشت از موضوعاتی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: با همکاری و همدلی یکدیگر از گذرگاه های سخت عبور خواهیم کرد و آینده روشنی در انتظار است.