خانواده و دوستان امروز در بهشت ​​زهرا 99 گرد هم آمدند تا در سوگ درگذشت آرمیتا گراوند که 28 روز پیش بر اثر افت فشار و برخورد سرش روی سکوی قطار در تهران جان باخت شرکت کنند.

به گزارش مرو نیوز، مراسم تشییع و تدفین پیکر آرمیتا گراوند امروز با حضور خانواده و دوستان آرمیتا در قطعۀ ۹۹ بهشت زهرا برگزار شد، پس از پایان مراسم و هنگام قرائت دعا تعدادی سعی در شعاردادن و برهم‌زدن مراسم داشتند که بازماندگان آن مرحوم با آن‌ها همراهی نکردند.

صبح ۹ مهر «آرمیتا گراوند» دختر دانش‌آموزی که از ایستگاه متروی شهدای تهران به‌سمت مدرسه می‌رفت پس از ورود به واگن دچار افت فشار شد و با برهم‌خوردن تعادل، سرش به سکوی قطار برخورد کرد و دچار آسیب شد. او علی‌رغم تلاش پزشکان پس از گذشت ۲۸ روز جان خود را از دست داد.

رسانه‌های ضدایرانی برخلاف همۀ اسناد و مدارک و گواه شاهدان عینی اقدام به تحریف واقعیت نموده و علت وقوع این حادثه را برخورد و درگیری آرمیتا با افرادی داخل مترو بر سر حجاب اعلام کرده بودند.

اما پدر و مادر آرمیتا گفتند که پس از بررسی و مشاهدۀ تمام دوربین‌های مترو برایشان محرز شده که هیچ فردی در مترو با آرمیتا برخورد نداشته است.