دادستان کل کشور در پی آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد شهرستان لنگرود دستور داد این پرونده به‌صورت ویژه رسیدگی و با عامل یا عاملانی که در این حادثه قصور و سهل انگاری داشته‌اند، برخورد شود.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی آزاد در پی آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد شهرستان لنگرود و جان باختن و زخمی‌شدن تعدادی از مددجویان، در پیامی ضمن تسلیت به خانواده‌های متوفیان و آرزوی بهبودی هرچه سریع‌تر مجروحان و مصدومان، خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان دستور بررسی دقیق و رسیدگی ویژه به پرونده و برخورد قاطع و اثرگذار با عامل یا عاملان و کسانی که در این حادثه قصور و تقصیر و سهل انگاری داشته‌اند را صادر کرد.

دادستان کل کشور با تاکید بر تشکیل سریع پرونده، تکمیل تحقیقات و شناسایی تمامی ابعاد این حادثه تاسف‌برانگیز بر همکاری همه دستگاه‌های متولی و اداره کل پزشکی قانونی استان گیلان در شناسایی اجساد و تحویل به خانواده‌های متوفیان و فراهم آوردن زمینه یک دادرسی سریع و عادلانه تاکید کرد.

وی تصریح کرد: طی روند قضایی در دادسرا و دادگاه در کوتاه‌ترین فاصله زمانی ممکن التیامی بر زخم خانواده‌های متوفیان و مصدومان این حادثه خواهد بود و بر برخورد قاطع و اثرگذار با همه کسانی که در این حادثه قصور و تقصیر دارند، تاکید داریم.