مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران از توزیع رایگان نهال در پایتخت از امروز تا پایان اسفندماه جاری خبر داد و گفت: متقاضیان می‌توانند درخواست خود را جهت دریافت نهال در سامانه ۱۳۷ ثبت کنند.

به گزارش مرور نیوز، علی محمد مختاری؛ مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران اظهار کرد: بنابر برنامه‌ریزی انجام شده در هفته درختکاری برنامه‌های ویژه‌ای از سوی شهرداری تهران برگزار خواهد شد که از آن جمله می‌توان به کاشت 2 هزار هکتار درخت در قالب فضای پیرامونی شهر تهران اشاره کرد که در نقاط مختلف پایتخت این طرح عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: کاشت نهال رایگان در منازل شهروندان تهرانی از دیگر برنامه‌های سازمان بوستان‌ها است که از امروز یکم اسفندماه این طرح آغاز و تا پایان اسفندماه ادامه پیدا خواهد کرد.


مختاری در پاسخ به این سؤال که شهروندان چگونه می‌توانند نهال رایگان را از سازمان بوستان‌ها و فضای سبز دریافت کنند، گفت: شهروندان می‌توانند درخواست خود را برای کاشت نهال در منازلشان در سامانه 137 شهرداری تهران ثبت کنند و در ادامه نیروهای خدمات شهری در هر منطقه نهال مورد نیاز را به منازل شهروندان تهرانی خواهند برد.

مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران گفت: نهال‌های اشاره شده مثمر هستند و هیچ محدودیتی برای توزیع نهال در بین شهروندان تهرانی وجود ندارد.