رئیس پلیس راه فرماندهی تهران بزرگ از باز بودن محورهای منتهی به پایتخت خبر داد و گفت: رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند حتما از چراغ مه شکن استفاده کنند و فاصله طولی را رعایت کنند.

سرهنگ ابراهیم ارزانی، رئیس پلیس راه فرماندهی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش برف در استان تهران و محورهای منتهی به این شهر هستیم که این بارش برف لغزنده بودن معابر را هم به دنبال دارد.

یه گزارش مرور نیوز،  از رانندگان درخواست می‌کنیم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و اگر نیاز به تردد در محورهای برفی داشتند حتما از چراغ مه شکن استفاده کنند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ توصیه کرد: در گردنه‌های برفی شاهد وقوع مه هستیم و رانندگان باید فاصله طولی را رعایت کنند.

ارزانی با بیان اینکه هیچکدام از محورهای منتهی به پایتخت مسدود نیستند، گفت: از ساعت 11 امروز آزادراه تهران شمال به منظور مدیریت ترافیک بسته شده است (یکطرفه شده است).

وی با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی آزادراه تهران ـ قم و بالعکس گفت: برای تردد در این محور مشکلی نیست اما در برخی مقاطع این محور مانند بخش نعلبندان مه گرفتی وجود دارد که رعایت فاصله طولی و روشن بودن چراغ های مه شکن به رانندگان توصیه می شود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پایان گفت: از شب گذشته تا کنون چند مورد تصادف خسارتی در محورهای منتهی به پایتخت گزارش شده است اما خوشبختانه هیچ تصادف جرحی و یا فوتی نداشته ایم.