مادر شهید مصطفی احمدی روشن گفت: بعد از ۱۲ سال این بهترین و خوشحال کننده‌ترین خبری بود که شنیدم. اتفاقی که افتاد نشان از اقتدار و بزرگی ایران است.

به گزارش مرور نیوز، پاسخ موشکی شامگاه یکشنبه ایران به پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی موجب خوشحالی عموم مردم به ویژه خانواده شهدا و خاصه خانواده شهدای هسته‌‍ای شد. شهدایی که طراحی و اجرای عملیات ترور آن‌ها مستقیا توسط اسرائیل انجام شد.

بعد ۱۲ سال بهترین خبری بود که شنیدیم

مادر شهید مصطفی احمدی روشن با ابراز خوشحالی از حمله موشکی ایران اظهار داشت: واقعیت بعد از ۱۲ سال این بهترین و خوشحال کننده‌ترین خبری بود که شنیدم. جمهوری اسلامی در این سال‌ها صبر و حوصله زیادی به خرج داد و تا به حال نیز حمله‌ای انجام نداده بود و اتفاقی که افتاد نشان از اقتدار و بزرگی ایران است. امروز رژیم صهیونیستی درک می‌کند اگر دست از پا خطا کنند عاقبت بدی در انتظارش خواهد بود.

وی با بیان اینکه شب گذشته وقتی خبر را از پیامرسان‌ها دریافت کردم و صحت آن را از تلویزیون دیدم تنها خدا را شکر کردم گفت: از فرمانده کل قوا، ارتش، سپاه و تمام دست اندرکاران تشکر می‌کنیم و دستشان را می‌بوسیم. رژیم صهیونیستی ماه‌هاست جنایات بی شماری را علیه زن و کودک فلسطینی رقم زده، انشالله که این اقدام شروعی برای نابودی رژیم صهیونیستی و امسال سال نابودی این رژیم و محو آن از روی زمین باشد.

حمله موشکی ایران پاسخی به خون به ناحق ریخته شده دانشمندان هسته‌ای است

منصوره کرمی همسر شهید «مسعود علی‌محمدی» نیز بیان داشت: حق اسرائیل بود که این ناامنی را تجربه کند و همین باعث خوشحالی مردم ایران و به خصوص خانواده شهدایی همچون ما شد که زخم خورده رژیم صهیونیستی هستیم و خون همسر من و دوستانم به ناحق ریخته شد.

وی افزود: این حمله تجربه تلخی برای رژیم صهیونیستی شد چرا که احتمال حمله ایران را نمی‌داد، اما ایران با پاسخی که داد اعلام کرد امکانات و توان ما بیش از این‌هایی است که در این حمله موشکی است و این می‌تواند تهدید جدی برای رژیم صهیونیستی باشد.

کرمی تصریح کرد: هیمنه رژیم صهیونیستی بعد از عملیات ۷ اکتبر ریخته شد و دیگر آبرویی برایش باقی نمانده است. مردم و ملت‌ها در طول شش ماه جنایت شاهد خوی غاصب و کودک کش رژیم صهیونیستی بودند که چه جنایاتی علیه کودک و زن و مرد بی دفاع فلسطینی انجام داد. حال ایران با این حمله فهماند اگر رژیم صهیونیستی مرد جنگ است باید در جبهه بحنگد و نه اینکه بمب بر سر زن و کودک و یا اسلحه به روی دانشمند بکشد.