کاروان زیارتی کارکنان و بسیجیان ذوب آهن اصفهان با پیوستن به دریای جمعیت عاشق انقلاب اسلامی و رهبری آن در مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) شرکت نموده وبا آرمان های آن امام عزیز و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تجدید میثاق نمودند.

به گزارش مرور نیوز، کاروان زیارتی کارکنان و بسیجیان ذوب آهن اصفهان در قالب دو دستگاه اتوبوس  ۱۴ خرداد ماه به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره )  در مراسم بزرگداشت این روز حضور یافتند .

این کاروان به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت عصر روز جمعه ۱۳ خردادماه با حضور بر سر مزار شهدای گمنام شرکت و میثاق با شهدا عازم مرقد امام خمینی (ره) شدند.

 این کاروان با پیوستن به دریای جمعیت عاشق انقلاب اسلامی و رهبری آن در مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) شرکت نموده وبا آرمان های آن امام عزیز و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تجدید میثاق نمودند.

کاروان زیارتی مذکور در ادامه حضور در برنامه های برگزار شده ، پای بیانات حکیمانه و دلسوزانه  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای نشستند. مقام معظم رهبری در سخنان خود با اشاره به مسائل روز ایران و جهان به تشریح ویژگی های انقلاب اسلامی و رهبری آن در دوران مبارزه و دوران  پس از پیروزی آن پرداخته و نمونه های حضور  گرم و صمیمی و فداکارانه مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی را برشمردند. مهرداد راستا مسئول کاروان مذکور و نماینده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت در گفتگو با خبرنگار اتشکار با اشاره به اهداف اعزام کاروان زیارتی که بعد از دو سال وقفه  و رفع شرایط کرونایی برگزار شد از استقبال همکاران ذوب آهنی در این اعزام تشکر کرد.

محمد ابوطالبی از کارشناسان مدیریت خدمات و امور رفاهی که در این برنامه حضور داشت در گفتگو با خبرنگار اتشکار با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم سالگرد امام راحل گفت: کارکنان ذوب آهن اصفهان از زمان جنگ تاکنون در همه صحنه ها حضور داشته و اکنون هم با حضور در مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی ره با آرمان های او بیعت و اعلام وفاداری می نماید. من هم به سهم خود افتخار حضور در این برنامه را پیدا کردم.

رضا نوروزی همکار بارنشسته ذوب آهن که در طب صنعتی شاغل بوده و ۸ سال قبل به افتخار بازنشستگی نائل شده است نیز در گفتگو با خبرنگار اتشکار گفت: من در تمام سال های خدمت در کاروان زیارتی مرقد امام خمینی (ره) شرکت می کردم و امسال هم از طریق  دوستان از این برنامه آگاه شدم. وی که از رزمندگان دفاع مقدس است افزود: پیروزی انقلاب و موفقیت های کشور مرهون رهبری حضرت امام خمینی (ره) بوده و ما همواره باید در تبعیت از افکار و اهداف الهی او تلاش کنیم.