نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه تهران ۱۴۰۲ با حضور گروه همراه اول آغاز به کار کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پانزدهمین دوره «نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران ۱۴۰۲» با حضور همراه اول از صبح امروز سه شنبه 16 خرداد به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

گروه همراه اول با رویکرد «سرویس های حوزه بانکی و مالی» و محوریت «سرویس های فینتک، سرمایه گذاری و راهکارهای سازمانی» در این نمایشگاه که از بزرگترین رویدادهای مالی منطقه خاورمیانه و یکی از مهمترین اجتماعات فعالان اقتصادی کشور به حساب می آید، شرکت کرده است.

شرایط اقتصادی کشور در سال های گذشته به گونه ای بوده که لزوم برقراری ارتباط مستقیم و بدون واسطه و افزایش دانش مالی در بین مدیران، تصمیم سازان و فعالان اقتصادی کشور و همین طور آحاد جامه به خوبی احساس می شود.

از این رو همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور به ارائه سرویس های مختلف در حوزه های سرمایه گذاری، سرویس های فینتک و حوزه مالی ، حوزه بیمه و سرویس های سازمانی شامل«موبایل کانکت»، «سفته و برات» ،«همات»، «سامانه جامع امضای دیجیتال»، «کیف پول فراگیر و اپلیکیشن اوانو»، «آی بیمه» و «خدمات  اپراتور بانکی» می پردازد.

سرویس های مختلف در حوزه های سرمایه گذاری، سرویس های فینتک و حوزه مالی، حوزه بیمه و سرویس های سازمانی هدف اصلی همراه اول از حضور در این نمایشگاه که سالانه با حضور جمع زیادی از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می شود، تبادل دانش در حوزه ارتباطات، فناوری اطلاعات، کسب و ‌کارهای دیجیتال و تعامل با بازیگران این صنعت است.

این نمایشگاه که از ساعت 8 تا 15 میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان به این صنعت است، فرصتی است تا شرکت های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت ها و نوآوری های آینده خود را معرفی کنند.