دبیر شورایعالی فضای مجازی در بازدید از محصولات و سرویس‌های دیجیتال همراه اول، از تلاش متخصصان و نخبگان داخلی فعال در صنعت تلکام تقدیر کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سید محمدامین آقامیری دبیر شورایعالی فضای مجازی در سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۲۰۲۳ طی بازدیدی ویژه از غرفه گروه همراه اول که در سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی تهران حضور دارد، از نزدیک با محصولات و سرویس های دیجیتال و راهکارهای هوشمندسازی همراه اول در صنایع مختلف آشنا شد.

 

رییس مرکز ملی فضای مجازی در جریان این بازدید، دغدغه ها و موانع پیش روی توسعه در صنعت و راهکارهای مدیران و متخصصان اپراتور اول تلفن همراه کشور را برای رفع چالش ها جویا شد.

وی در جریان این بازدید علاوه بر دریافت گزارش فنی و شبکه ای همراه اول، سرویس هایی که کمک کننده توسعه شبکه ملی اطلاعات هستند را نیز از نزدیک مشاهده کرد و در جریان روند فنی و توسعه سکوهای دیجیتال همراه اول قرار گرفت.

آقامیری در ارائه ای تخصصی توسط تیم توسعه راهکارهای هوشمندسازی انرژی، از خدمات و راهکارهای همراه اول در اکوسیستم انرژی با هدف تبدیل شدن به اپراتور انرژی مطلع شد.

همراه اول در این حوزه به دنبال شکل دهی اکوسیستم مدیریت مصرف انرژی از طریق حمایت از شرکت های دانش بنیان، خلاق و نوآور در زمینه های است تا به این واسطه امر  هوشمند‌سازی کنتور‌ها، تهیه و توسعه زیر‌ساخت های مخابراتی، تهیه و توسعه نرم افزار‌های قرائت، ارائه خدمات هوشمند و دیجیتال بر بستر موبایل و ایجاد بازار مبادلات انرژی برای خرید و فروش بسته های انرژی محقق شود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ها و سرویس های همراه اول در نمایشگاه الکامپ 2023 به پرتال این رویداد به نشانی https://mci.ir/elecomp مراجعه کنند.