جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن بازدید از دستاوردها و محصولات دیجیتال توسعه داده شده توسط گروه همراه اول، در جریان مأموریت پلتفرم‌های هوشمندسازی این اپراتور قرار گرفت.

به گزارش مرور نیوز به نقل اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سردار سید مهدی فرحی، جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ظهر امروز چهارشنبه 7 تیر 1402 با حضور در سالن 35 نمایشگاه الکامپ 2023 از نزدیک با دستاوردها و محصولات گروه همراه اول در حوزه دیجیتال و هوشمندسازی آشنا شد.

حمید بهروزی قائم مقام مدیرعامل همراه اول که وی را در این بازدید همراهی می کرد، ضمن ارائه و تشریح ساختار پلتفرم های توسعه یافته توسط اپراتور اول ارتباطی در حوزه «راهکارهای کسب و کاری» به دستاوردهای همراه اول در حوزه هوشمندسازی انرژی، خودرو متصل، ردگیری و مانیتورینگ کانتینری، سیمکارت گردشگری و اپراتوری سلامت پرداخت.

فرحی ضمن تقدیر و تشکر از متخصصان همراه اول بابت ورود به حوزه توسعه سامانه های موردنیاز مردم در عصر اطلاعات و تلاش برای رفع نیازهای داخلی، به تعامل با هر کدام از سامانه ها پرداخت و در جریان موضوعات مهمی نظیر صرفه جویی میلیاردی که اپراتور سلامت در حوزه دارو باعث می شود، قرار گرفت زیرا این اپراتور قادر است با شناسایی خود بیماران، یارانه را از بخش دارو به بیمار بدهد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ها و سرویس های همراه اول در نمایشگاه الکامپ 2023 به پرتال این رویداد به نشانی https://mci.ir/elecomp مراجعه کنند.