تعداد پرداختی وام قرض الحسنه و جعاله بانک کارگشایی در مجموع طی سه ماه ابتدای سال جاری از مرز 49 هزار فقره عبور کرد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، آمارها نشان می دهد پرداخت تسهیلات در بانک کارگشایی در سه ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، با رشد 143 درصدی تسهیلات پرداختی قرض الحسنه و رشد 16 درصدی تسهیلات پرداختی جعاله مواجه شده است.

بانک کارگشایی یکی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که به منظور گره گشایی از مشکلات و رفع نیازهای فوری و احتیاجات ضروری افراد نیازمند جامعه در فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه امسال در مجموع تعداد 49 هزار و 968 فقره وام قرض الحسنه و جعاله رفع احتیاجات ضروری به ارزش هفت هزار و 894 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.

در پایان خرداد ماه سال جاری تعداد 22 هزار و 458 فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش بیش از یک هزار میلیارد ریال توسط بانک کارگشایی پرداخت شده است.

همچنین ارزش تسهیلات پرداختی جعاله این بانک نیز در مدت مذکور به حدود 6 هزار و 890 میلیارد ریال در 27هزار و 510 فقره می رسد.

لازم به ذکر است، تسهیلات قرض الحسنه و جعاله بانک کارگشایی با حداقل زمان و بدون ضامن راهی است تا بانک در مواقع ضروری برای پرداخت هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، تهیه جهیزیه، ودیعه مسکن و... در کنار مشتریان خود باشد.

بانک کارگشایی به عنوان یکی از واحدهای بانک ملی ایران در حال حاضر با 13 شعبه و 42 دایره فعال در سراسر کشور مشغول ارائه خدمات متمایز و منحصر بفرد از جمله پرداخت وام قرض الحسنه، اعطای تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی و... به مشتریان گرامی خود است.