مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از کاهش بی سابقه قیمت‌ها در مسیر‌های منتهی به شهرستان پیرانشهر خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: با هماهنگی‌های انجام گرفته و تصویب قیمت ها، بهترین شرایط برای تردد زائرین در پایانه مرزی تمرچین فراهم شده است و به طور بی سابقه قیمت‌ها در مسیر‌های منتهی به شهرستان پیرانشهر کاهش یافته است.

پیمان آرامون افزود: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های پیاده روی اربعین حسینی (ع) کاهش هزینه‌های حمل و نقل مسافر در داخل کشور هست که در این راستا و در مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به منظور حفظ شان و منزلت و زائران اربعین حسینی، بستر‌های لازم برای جلوگیری از سو استفاده برخی افراد سودجو و افزایش قیمت‌ها فراهم شده است از این رو زوار گرامی میتوانند نسبت به خرید اینترنتی و پیش فروش بلیط‌ها اقدام نمایند.

آرامون خاطر نشان کرد: به زائرین حرم حسینی (ع) توصیه می‌شود به هیچ وجه از ارائه مبالغ اضافی و همچنین پول نقد خودداری کرده و در صورت بروز هرگونه تخلف مراتب را با همکاران ما در سامانه ۱۴۱ به صورت شبانه روزی در میان بگذارند.