معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه در پنل ارایه چالش ها و پیاده سازی نظام تحول دیجیتال در شرکت های معدن و صنایع معدنی با تاکید بر تاثیر تحول درون سازمانی در اجرای طرح های مرتبط با حوزه دیجیتال؛ گفت: برای اجرای طرح های تحول دیجیتال؛ نیاز به تیم های اجرایی آماده داریم.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان ،محمد ناظمی هرندی معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه، که در پنل ارایه چالش ها و پیاده سازی نظام تحول دیجیتال در شرکت های معدن و صنایع معدنی سخن می گفت؛ افزود: برای تحول دیجیتال در سازمان ها؛ به مقوله "تحول" بیشتر باید توجه کرد و همه ارکان یک مجموعه، تحول گرایانه برای توسعه عمل کنند.

وی گفت: تحول یک جریان مداوم است و باید رویدادها و اقدامات را در سازمان به تصویر کشید.

هرندی افزود: گاهی قوانینی وضع می شود که مطابق با سیاست های کلی توسعه صنعت نیست به طور مثال پس از حمله سایبری به سه شرکت فولادی؛ قانونی ابلاغ شد که بخش های IT و OT مبارکه؛ باید جدا شود.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اعلام کرد: این در حالی است که سیستم تولید در فولاد مبارکه در اوایل آغاز به کار خود، به طوری پیاده سازی شد که این دو بخش یکی است.

وی تاکید کرد: بدیهی است در تعیین مدل های فناوارانه و تحول دیجیتال؛ باید امنیت آن نیز ارتقا یابد.

هرندی عنوان کرد: دانشمندان و متخصصان ایرانی با بهره گیری از علوم و فناوری کشورهای موفق در این زمینه؛ چالش ها را برطرف و پیاده سازی نظام تحول دیجیتال را تسهیل کنند.

نخستین همایش تحول دیجیتال در فولاد، معدن و صنایع معدنی امروز در سالن همایش های صدا و سیما و به همت ایمیدرو و با حضور شرکت های این حوزه، دانش بنیان ها و وزارتخانه های مختلف برگزار شد.