ویژه‌برنامه بزرگداشت ۴۵ امین فجر انقلاب اسلامی مردم ایران در فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان فولاد مبارکه در محل معراج‌الشهدای این شرکت همراه با تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای گران‌قدر ایران اسلامی برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عومی فولاد مبارکه اصفهان، در این آئین مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار امیدواری کرد: همه ما ادامه‌دهنده راه امام راحل و شهدای گران‌قدر انقلاب از ابتدا تا به امروز در عرصه‌های مختلف باشیم.

 محمد یاسر طیب نیا خاطرنشان کرد: در دهه فجر انقلاب جا دارد که بیش از هر چیز بر تفکر امام (ره) و دستاوردهای نظام اسلامی که ایشان برای ما به ارمغان آوردند و برجا گذاشتند واقف باشیم اول اینکه امام خمینی (ره) همواره بر بیداری مردم ایران و سایر ملت‌های جهان تأکید داشتند وبر این باور بودند که به تعداد نویسندگان و اندیشمندان، مردم را باید نسبت به تلاش‌های نظام سلطه و استکبار جهانی واقف نمایم که اگر ملت‌ها بیدار شوند اتفاقات بزرگی در پس آن رخ خواهد داد

وی از خودباوری به‌عنوان دومین تفکر امام رحمت‌الله علیه و دیگر دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی یادکرد و افزود: امروز خودباوری نزد ملت ایران و بسیاری از ملت‌های مسلمان ایجاد شده است و به این باور رسیده‌ایم که باایمان و اتکال به خداوند می‌توانیم محکم‌تر از همیشه روی پای خود بایستیم و این راهبردی است که امام خمینی (ره) به ما یاد دادند. ما قطره‌قطره جمع شدیم و دریا شدیم و به این باور رسیده‌ایم که می‌توانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم. امروز بسیاری از جوانان کشور و حتی فراتر از مرزهای ایران در سایه همین خودباوری که امام خمینی (ره) به ارمغان آوردند در حال مبارزه با استکبار هستند.

 طیب نیا از فولاد مبارکه به‌عنوان مولود انقلاب و یکی از دستاوردهای نظام اسلامی یاد و اضافه کرد: امروز این مولود انقلاب در صنعت فولاد کشور خودباوری، خودکفایی و عزت و اقتدار به ارمغان آورده است. تولید انواع محصولات فولادی و انجام تعمیرات اساسی بدون حضور کارشناسان خارجی در فولاد مبارکه و بسیاری از دستاوردهای دیگر در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی توسط فولاد مبارکه از برکات همین خودباوری و انقلاب اسلامی است.