ویژه‌برنامه بزرگداشت چهل‌وپنجمین فجر انقلاب اسلامی مردم ایران در فولاد مبارکه با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران و کارکنان فولاد مبارکه در معراج‌الشهدای این شرکت همراه با تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی برگزار شد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از روابط عومی فولاد مبارکه اصفهان، در این آیین، مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار امیدواری کرد همه ما در عرصه‌های مختلف، ادامه‌دهنده راه امام راحل و شهدای گران‌قدر انقلاب از ابتدا تا به امروز باشیم.

 محمدیاسر طیب‌نیا خاطرنشان کرد: در دهه فجر انقلاب جا دارد که بیش از هر چیز بر تفکر امام (ره) و دستاوردهای نظام اسلامی که ایشان برای ما به ارمغان آوردند و بر جا گذاشتند واقف باشیم؛ اول اینکه امام خمینی (ره) همواره بر بیداری مردم ایران و سایر ملت‌های جهان تأکید داشتند و بر این باور بودند که به تعداد نویسندگان و اندیشمندان، باید مردم را به تلاش‌های نظام سلطه و استکبار جهانی آگاه سازیم؛ زیرا اگر ملت‌ها بیدار شوند، اتفاقات بزرگی در پس آن رخ خواهد داد.

وی از خودباوری به‌عنوان دومین تفکر امام (ره) و دیگر دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: امروز خودباوری نزد ملت ایران و بسیاری از ملت‌های مسلمان ایجاد شده است. ما به این باور رسیده‌ایم که با ایمان و اتکا به خداوند می‌توانیم محکم‌تر از همیشه روی پای خود بایستیم و این راهبردی است که امام (ره) به ما تعلیم دادند. ما قطره‌قطره جمع شدیم و دریا شدیم و به این باور رسیده‌ایم که می‌توانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم. امروز بسیاری از جوانان کشور و حتی فراتر از مرزهای ایران در سایه همین خودباوری در حال مبارزه با استکبار هستند.

 طیب‌نیا از فولاد مبارکه به‌عنوان مولود انقلاب و یکی از دستاوردهای نظام اسلامی یاد و اضافه کرد: امروز این مولود انقلاب در صنعت فولاد کشور خودباوری، خودکفایی و عزت و اقتدار به ارمغان آورده است. تولید انواع محصولات فولادی و انجام تعمیرات اساسی بدون حضور کارشناسان خارجی در فولاد مبارکه و بسیاری از دستاوردهای دیگر در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی توسط فولاد مبارکه از برکات همین خودباوری و انقلاب اسلامی است.