نماینده مردم بهشهر در مجلس گفت: در نوسانات هفته‌های گذشته شاهد بودیم پس از گذشت چند روز از نوسانات نرخ، روند افزایش قیمت متوقف شد و خیلی زود نزول قیمتها در این بازار آغاز شد که در ادامه کار این سیر نزولی در ماه‌های آینده نیز ادامه خواهد یافت.

به گزارش مرور نیوز، غلامرضا شریعتی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بازار ارز کشور با مدیریت خوب بانک مرکزی باز هم دشمنان را در ایجاد تلاطم و نوسان در این بازار ناکام گذاشت.

وی افزود: امروز بازار ارز کشور ما به آن درجه از ثبات رسیده است که مسائل منطقه و جوسازی‌ها توسط اخلالگران نمی‌تواند در آن تلاطم و بی‌ثباتی شدید ایجاد کند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حدود یک سال است که دیگر خبری از تلاطم‌های قدیم در بازار ارز کشورمان نیست و اگر هم تغییر قیمتی باشد بسیار اندک و محدود است و پس از مدتی قیمت‌ها به حالت قبل بازمی‌گردد.

شریعتی خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته ما حوادث منطقه‌ای زیادی را در غزه، یمن، سوریه و... پشت‌سر گذاشتیم اما هیچ یک از این حوادث و اتفاقات نتوانست بازار ارز کشور ما را دچار تلاطم شدید کند.

وی اضافه کرد: در نوسانات هفته‌های گذشته شاهد بودیم که پس از گذشت چند روز از نوسانات نرخ، روند افزایش قیمت متوقف شد و خیلی زود سیر نزولی قیمتها در این بازار آغاز شد که در ادامه کار  این سیر نزولی در ماه‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت.