بسیاری از افراد نیز، بودجه نقد کافی برای خرید ندارند و تمایل دارند تا خودروی موردنظر خود را قسطی خریداری کنند. در این مطلب، بهترین روش خرید اقساطی محصولات سایپا را معرفی می‌کنیم.

 

سایپا

به گزارش مرور نیوز،در سال‌های اخیر، خرید محصولات سایپا نیز مانند محصولات دیگر شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده خودرو برای مردم دشوارتر شده است؛ به‌همین دلیل بسیاری از مردم به‌جای خرید خودروی صفر کیلومتر، به بازار خریدوفروش خودروهای دست‌دوم روی آورده‌اند. اما بسیاری از افراد نیز، بودجه نقد کافی برای خرید ندارند و تمایل دارند تا خودروی موردنظر خود را قسطی خریداری کنند. در این مطلب، بهترین روش خرید اقساطی محصولات سایپا را معرفی می‌کنیم.

 

قیمت و خرید محصولات سایپا

 

کوییک

در ماه‌های اخیر، قیمت محصولات سایپا به‌شدت افزایش یافته است. به‌عنوان‌مثال، قیمت پراید دست دوم با کارکرد معمول، حدود ۳۰۰ میلیون تومان است؛ خودرویی که تا کمتر از یک دهه‌ی پیش، پایین‌تر از ۲۰ میلیون تومان قیمت داشت. قیمت برخی محصولات سایپا مانند کیاسراتو و سیتروئن نیز به‌طورمتوسط، ۲٫۵ میلیارد تومان است.

در سال ۱۴۰۲، سایپا از چند محصول جدید نیز رونمایی کرده است که شاهد افزایش تقاضا برای آنها بوده‌ایم. شاهین اتوماتیک با گیربکس CVT، شاهین پلاس، اطلس، سهند، کادیلا، سیلک، پاژ و ون هامون، این هشت محصول هستند.

در شرایط فعلی شرکت‌های خودروسازی ازجمله سایپا، اقدام به ارائه طرح‌های فروش خودرو کرده‌اند که شرایط خاص خود را دارند و برای افرادی که نیاز به تحویل فوری خودرو ندارند می‌تواند مناسب باشد. اما افرادی که نمی‌توانند زمان لازم جهت تحویل خودرو را صرف کنند و طی یکی دو روز نیاز دارند تا خودروی موردنظر خود را خریداری کنند، باید از چه طرحی استفاده کنند؟

علاوه‌بر آن، افرادی که تمایل دارند تا خودروهای مدل بالاتری بخرند اما بودجه لازم برای خرید مدل صفرکیلومتر آن را ندارند، به‌سراغ خرید قسطی مدل‌های کارکرده می‌روند. اما آیا خرید اقساطی خودرو کارکرده و دست دوم هم داریم؟

در ادامه پاسخ سوالات بالا را خواهیم داد.

 

طرح فروش قسطی ماشین‌های سایپا در همراه مکانیک

 

خرید اقساطی

شرکت همراه مکانیک، دارای بزرگترین نمایشگاه آنلاین خریدوفروش خودروهای کارشناسی‌شده در کشور است. این شرکت، تمام خودروهای موجود در نمایشگاه خود را کارشناسی کرده و خیال شما را از بابت خودرویی که می‌خرید راحت می‌کند.

شرکت همراه مکانیک، چند سال است که طرح فروش اقساطی خودرو صفر و دست‌دوم را نیز ارائه می‌دهد. در این طرح شما می‌توانید انواع خودروهای داخلی و خارجی، صفر و کارکرده را به‌صورت قسطی خریداری کنید. درنتیجه اگر تمایل به خرید اقساطی خودروهای سایپا را نیز داشته باشید، می‌توانید از طریق همراه مکانیک هم اقدام کنید.

خرید قسطی محصولات سایپا از همراه مکانیک به آسانی و با شرایط زیر امکان‌پذیر است:

  • پرداخت ۵۰ درصد از قیمت خودرو

  • ارائه‌ی وام تا سقف دو میلیارد تومان

  • بازپرداخت ۶ ماهه تا سه‌ساله

  • تنفس دو الی سه‌ماهه تا زمان شروع بازپرداخت

از مزایای خرید اقساطی محصولات سایپا به این روش عبارتند از:

  • انتقال کامل سند مالکیت خودرو به نام خریدار

  • فرآیند خرید سریع و آسان و حداکثر ۲۴ ساعته

  • بدون نیاز به ضامن

  • ضمانت فنی خودرو و تقبل مسئولیت ازسوی همراه مکانیک درصورت نقض کارشناسی فنی انجام‌شده

  • حذف واسطه‌ها و قیمت‌های مناسب‌تر

  • امکان خرید اقساطی خودروهای صفر و کارکرده

برای این منظور، تنها به ارائه‌ی مدارک هویتی، گردش حساب ۶ ماهه، فیش حقوقی یا جواز کسب، سند یا اجاره‌نامه‌ی منزل و دسته‌چک صیادی نیاز خواهید داشت.

با پرداخت نصف هزینه خودرو، صاحب آن شوید

در شرایطی که خودرو، تبدیل به یک کالای لوکس و سرمایه‌ای شده است، یک طرح خرید اقساطی می‌تواند بسیاری از چالش‌های مالی و فنی خریداران را رفع کند. شرکت همراه مکانیک، خرید محصولات سایپا را در طرح فروش اقساطی خودروهای خود با شرایط آسان و انتقال کامل سند مالکیت خودرو فراهم کرده است.

برای اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط فروش اقساطی خودروهای سایپا وارد لینک (www.hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/saipa/?credit=true) شوید و برای هر خودرو، شرایط خرید قسطی آن را بررسی کنید.