استفاده از آنتی ویروس اورجینال، مهم‌ترین گام برای حفاظت از داده‌ها و اطلاعات شخصی شما به‌شمار می‌رود. در ادامه اگر قصد خرید آنتی ویروس اورجینال را دارید به ادامه این مطلب توجه نمایید.

به گزارش مرور نیوز ، امنیت، اساسی‌ترین فاکتور در دنیای مدرن فناوری و تکنولوژی امروز محسوب می‌شود. بنابراین استفاده از آنتی ‌ویروس اصل بهترین راه مقابله با حمله سایبری به سیستم‌ها و شبکه‌های مختلف بوده و از ضرر مالی بزرگ جلوگیری می‌کند.

همچنین استفاده از آنتی ویروس اورجینال، مهم‌ترین گام برای حفاظت از داده‌ها و اطلاعات شخصی شما به‌شمار می‌رود. در ادامه اگر قصد خرید آنتی ویروس اورجینال را دارید به این صفحه مراجعه کنید.

‌ویروس نرم افزاری چیست؟

منظور از ویروس، نرم‌افزارها و اطلاعاتیست که توسط افراد متخصص (باهوش) با هدف تخریب و جاسوسی در شبکه‌ها و کامپیوترهای شخصی افراد نوشته و توزیع می‌شوند.

پخش ویروس  در نرم افزارها چگونه انجام می‌شود؟

این دسته از افراد پخش ویروس را به دو صورت جهنده و راکد انجام می‌دهند. در پخش جهنده، ویروس با استفاده از ابرازی نظیر سی‌دی، فلاپی دیسک، یو‌اس‌بی و غیره در سیستم شما توزیع می‌گردد. اما در پخش راکد، نسخه‌ای از ویروس‌ها توسط افراد هکر و جاسوس در سیستم‌های افراد کپی می‌شود.

عملکرد ویروس‌ها بر نرم افزارها چگونه است؟

ویروس جهت تخریب، نوشته و توزیع شده و به تمام یا بخشی از داده‌های سیستم آسیب وارد می‌کند. همچنین علاوه بر تخریب، ویروس‌ها جهت جاسوسی به شبکه‌ها و سیستم‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و اطلاعات ارزشمند را تخریب یا دستکاری می‌کنند.

همچنین، ویروس‌ها در شبکه کسب‌وکارهای مختلف توزیع و به جاسوسی یا تخریب اطلاعات آن شرکت‌ها می‌پردازند. بنابراین برای جلوگیری از جاسوسی و تخریب شبکه، سیستم و کسب‌وکارهای مختلف در دنیای امروز، باید از آنتی ویروس اورجینال استفاده شود. زیرا استفاده از آنتی ‌ویروس کرک‌ شده راه نفوذ به سیستم و شبکه‌ را برای انواع ویروس‌ و مخرب هموار می‌سازد. در ادامه، معایب استفاده از آنتی ‌ویروس کرک‌ شده را شرح خواهیم داد.

 

آنتی ویروس1

آنتی‌ ویروس چیست؟

آنتی ‌ویروس، نرم‌افزایست که ویروس‌های مختلف نظیر کرم‌ها، ربات‌ها، روت‌کیت‌ها، تروجان‌ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و غیره را جست‌و‌جو، شناسایی و حذف می‌کند. بنابراین، عملکرد آنتی ‌ویروس‌، جلوگیری از ورود بدافزارها به شبکه و سیستم شما بوده و از ایجاد آسیب پیشگیری می‌کند. مهم‌ترین مسئله جهت استفاده از آنتی ‌ویروس، بهره‌گیری از آنتی ویروس اورجینال است، زیرا آنتی ‌ویروس کرک ‌شده امنیت لازم را برای سیستم شما فراهم نمی‌کند.

آنتی‌ ویروس کرک‌ شده چیست؟

آنتی ‌ویروس کرک ‌شده بدین منظور است که نسخه‌ای از آن با تغییرات در قسمت‌های مختلف آنتی‌ ویروس تولید و توزیع می‌شود. این تغییرات در بخش لایسنس و آپدیت پایگاه اطلاعات انجام می‌شود. توجه داشته باشید که تغییرات ایجاد شده در ساختار آنتی ‌ویروس‌ موجب ایجاد آسیب‌پذیری و حفره‌های امنیتی جدید در نرم‌افزار می‌گردد.

معایب آنتی‌ ویروس کرک‌ شده

آنتی ویروس‌های کرک شده‌ منبع خوبی جهت پنهان کردن کدهای مخرب و بدافزارها محسوب شده و امکان به‌روزرسانی آن‌ها از شرکت اصلی سازنده وجود نخواهد داشت. به همین سبب، آنتی ‌ویروس‌های جعلی یا کرک‌ شده موجب تأخیر و مشکل در فرآیند به‌روزرسانی سرورها می‌شوند.

یکی دیگر از معایب آنتی‌ ویروس غیراورجینال این است که توسط فروشنده، امکان عدم دسترسی به نرم‌افزار به صورت موقت یا دائم برای شما وجود دارد.

همچنین آنتی‌ ویروس‌های کرک ‌شده معمولاً دچار تغییرات داخلی شده و به سرورهای نامعتبر دیگری متصل خواهند شد. بنابراین حساسیت و امنیت آنتی ویروس اورجینال را ندارند و این امر موجب ایجاد اختلال در شبکه یا کامپیوتر می‌شود. بنابراین فایل‌ها یا اطلاعات موجود در سیستم را که آلوده نیستند، ویروس دانسته و آن‌ها را حذف می‌کند.

بنابراین با توجه به اینکه آنتی‌ ویروس به حفاظت از سیستم و شبکه در مقابل بدافزارها می‌پردازد، شما باید برای جلوگیری از ایجاد تخریب، هک و ضرر مالی به سیستم خود از آنتی ‌ویروس‌های اورجینال نظیر آنتی ویروس نود 32 استفاده نمایید.

جایگزین مناسب آنتی‌ ویروس کرک‌ شده

همانطور که در بخش فوق بیان کردیم برای افزایش امنیت سیستم‌ها و حفاظت از داده‌های موجود در آن‌ها باید از آنتی‌ ویروس‌های اورجینال و مطمئن نظیر آنتی ویروس نود 32 استفاده نمایید. استفاده از نسخه‌های اصلی آنتی‌ ویروس‌ها امنیت شبکه و کامپیوترهای شما را تأمین کرده و نظارت و کنترل جامعی در مقابل خطرات احتمالی روی سیستم خود خواهید داشت. برخی دیگر از مزایای آنتی ویروس اورجینال را در ادامه شرح خواهیم داد.

 

آنتی ویروس2

 

مزایای آنتی ویروس اورجینال

آنتی ویروس اورجینال، ویروس‌های مختلف از جمله بدافزارها، کرم‌ها، ربات‌ها، روت‌کیت‌ها و تروجان‌ها تحت تأثیر قرار داده و از کامپیوتر و شبکه شما در مقابل ویروس‌ها و مخرب‌ها محافظت می‌کند. 

تبلیغات مزاحم و هرزنامه‌ها از اصلی‌ترین منبع‌ها برای آلوده‌سازی کامپیوتر و شبکه محسوب شده و آسیب جبران‌ناپذیری به فایل‌های موجود در سیستم وارد می‌کنند. بنابراین شناسایی و حذف آن‌ها از آلوده شدن سیستم شما جلوگیری می‌کند. آنتی ویروس اورجینال تبلیغات مزاحم و هرزنامه‌ها را از سایت‌های مخرب مسدود کرده و از اطلاعات و فایل‌های شخصی شما در مقابل سارقان و هکرها محافظت می‌کند.

یکی دیگر از مزایای آنتی ویروس اورجینال، حفاظت از سیستم و شبکه در برابر انتقال ویروس به شمار می‌رود. آنتی ویروس‌ اصل برخلاف آنتی ویروس کرک شده، از انتقال ویروس و آلوده‌سازی سیستم شما پیشگیری و فایل‌هایی که در آن‌ها امکان وجود ویروس‌ وجود دارد را شناسایی و مسدود می‌سازد.

همچنین آنتی ویروس اورجینال در برابر هکرها و سارقان داده مقابله کرده و از دسترسی هکرها و بدافزارهای مختلف به اطلاعات شخصی کامپیوتر شما جلوگیری می‌کند.

آنتی ویروس اصل برعکس آنتی ویروس کرک شده، امنیت سیستم را تضمین می‌کند. بنابراین یکی از مهم‌ترین مزایای آنتی ویروس اورجینال، پشتیبانی ‎‌کردن شرکت‌های فروشنده آنتی ویروس از مشتریان (خدمات پشتیبانی) خود است. شرکت‌های فروشنده مرتباً بخش شناسایی و امنیتی آنتی ویروس را به‌روزرسانی کرده و آن را جهت مقابله با هکرها، مخرب‌ها و ویروس‌های جدید آماده خواهد کرد.

کلام آخر

با توجه به آنچه در مطالب فوق بیان کردیم، اساسی‌ترین روش‌ مقابله با ویروس‌ها و هکرهای مختلف کامپیوتر، استفاده از یک آنتی ‌ویروس اورجینال است. از آنجایی‌که علوم کامپیوتر و اینترنت در حال پیشرفت است، بنابراین روزبه‌روز آنتی‌ ویروس‌های جدیدی نیز ارائه می‌شود. برای اینکه شبکه، سیستم یا شبکه کسب‌و‌کار شما دچار حمله سایبری نشود یا در مقابل بدافزارها و مخرب‌ها محافظت شود، باید از آنتی ویروس اصل استفاده نمایید. آنتی ویروس‌های کرک شده، با توجه به اینکه در ساختار آن‌ها تغییراتی ایجاد شده، حساسیت و نظارت آنتی ویروس‌های اورجینال را ندارند.

بنابراین برای جلوگیری از آلوده‌سازی سیستم به ویروس‌های مختلف، مسدودسازی هرزنامه‌ها و تبلیغات مزاحم، مراقبت از سیستم در مقابل انتقال ویروس و دفاع از سیستم در مقابل سارقان اطلاعات، باید از آنتی ویروس‌های اورجینال استفاده نمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید انواع آنتی ویروس اورجینال به وب‌سایت بنیان‌سافت مراجعه کرده و با دریافت مشاوره از متخصصین این مجموعه، از آنتی ویروس‌های با امنیت بالا بهره‌مند شوید.