ترامپ ادعا می‌کند عمر رئیس‌جمهور فعلی آمریکا تا انتخابات سال آینده این کشور قد نخواهد داد.

به گزارش مرور نیوز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در یک مصاحبه تلویزیونی که بیش از ۴۰ دقیقه طول کشید، بارها از جو بایدن، رئیس‌جمهور فعلی این کشور انتقاد کرد.

براساس گزارش اسکای نیوز، ترامپ حتی از وضعیت جسمی بایدن نیز انتقاد کرده و در این خصوص گفت: بایدن ۸۰ ساله نمی تواند دو جمله را کنار هم بگذارد، نمی تواند صحبت کند، نمی تواند راه برود. من فکر نمی‌کنم او به حتی به دروازه ورودی انتخابات برسد (زنده نمی‌ماند).

ترامپ ۷۷ ساله که بیشتر زمان مصاحبه خود را از بایدن انتقاد می‌کرد او را بدترین رئیس‌جمهور آمریکا خواند و گفت: وضعیت روحی او از وضعیت جسمی‌اش هم بدتر است. شما انتظار دارید او بیافتد و بایدن همیشه همین کار را می‌کند.

یک نظرسنجی جدید نشان داد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا همچنان پیشتاز انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه است و جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی را در انتخابات سراسری شکست خواهد داد. برآورد‌ها گویای این است که اگر انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ حزب جمهوری‌خواه همین امروز برگزار می‌شد، ترامپ ۵۲ درصد از آراء را به دست می‌آورد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فرآیندی طولانی دارد که در آن نامزد‌ها باید بیش از یکسال کارزار انتخاباتی برگزار کنند. انتخابات بعدی آمریکا قرار است در سال ۲۰۲۴ برگزار شود.