دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد که از آغاز حملات ارتش رژیم صهیونیستی به غزه ۱۱۵۰۰ فلسطینی از جمله ۴۷۱۰ کودک به شهادت رسیده‌اند.

به گزارش مرور نیوز، دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد که در نتیجه جنایات ارتش رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه تاکنون ۱۱۵۰۰ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند که ۴۷۱۰ نفر از این شهدا را کودکان تشکیل می‌دهند.

این نهاد دولتی تاکید کرد که ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی از ابتدای آغاز حمله به غزه تاکنون ۱۲۰۰ جنایت را در این باریکه مرتکب شده‌اند.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه بیان کرد: ۹۵ ساختمان دولتی در نتیجه حملات اسرائیل به غزه ویران شده‌اند. همچنین ۲۵ بیمارستان و ۵۲ مرکز پزشکی نیز در این مدت از روند خدمت‌رسانی خارج شده‌اند.

این نهاد دولتی اعلام کرد: اشغالگران اسرائیلی امروز با یورش به بیمارستان شفا، جنایتی تاریخی مرتکب شدند. ما خواهان گشایش فوری و همیشگی گذرگاه رفح هستیم.

دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه تاکید کرد: به دلیل کمبود سوخت از فردا ارتباطات قطع خواهد شد و بدین ترتیب ما در آستانه جنایتی جدید هستیم.

پیش از این نیز محمد ابوسلمیه رئیس بیمارستان شفا در نوار غزه تاکید کرد که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی پس از حمله به این بیمارستان تنها با بیماران و آوارگان فلسطینی روبرو شده‌اند و بنابراین تجهیزات پزشکی را تخریب کرده‌اند.

وی ادامه داد: نظامیان اشغالگر اکنون از داخل بیمارستان خارج شده‌اند، اما تانک‌ها و نظامیان دشمن به طور کامل در اطراف بیمارستان شفا حضور دارند.