رئیس جمهور ترکیه از سکوت جهانی در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه انتقاد کرد و این رژیم را رژیمی تروریست دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی گفت که رژیم صهیونیستی درحال پیاده کردن راهبرد نابودی کامل یک شهر و ساکنان آن است و من به صراحت می‌گویم که رژیم اسرائیل، رژیمی تروریستی است.

وی گفت که رهبران جهان برای محکومیت کشته شدن ۲۲ نفر در واقعه شارلی ابدو در پاریس جمع شدند اما در برابر قربانی شدن هزاران نفر در نوار غزه سکوت کردند.

از سوی دیگر، ایمن الصفدی، وزیر خارجه اردن در اظهاراتی گفت: سکوت در برابر حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان الشفا که پوششی برای جنایت‌های جنگی فراهم می‌کند، محکوم می‌کنیم.

تانک ها و خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی صبح امروز در تجاوزی آشکار به مجتمع پزشکی الشفاء غزه یورش برده و در محوطه این بیمارستان اقدام به تیراندازی‌های گسترده‌کردند.

ده‌ها نظامی صهیونیست با تجهیزات جنگی وارد بخش اورژانس بیمارستان الشفاء شده و اقدام به شکستن درهای اتاق بیماران و مجروحان کردند.

نظامیان اشغالگر همچنین به بخش غربی بیمارستان الشفاء حمله‌ور شده و درها و دیوارهای این قسمت از این مجتمع درمانی را منفجر کردند.

بیمارستان الشفاء غزه از شنبه گذشته به محاصره نظامیان رژیم صهیونیستی درآمد بود؛ نظامیان صهیونیست امروز در اقدامی ضدانسانی حتی بخش مراقبت ‌های ویژه این بیمارستان را با بمب هدف قرار دادند.