خاخام تندرو اسراییلی ادعا کرده است که همه فلسطینی‌ها حتی کودکان باید کشته شوند!

به گزارش مرور نیوز، همزمان با ادامه جنگ علیه غزه ، «الیاهو مالی»، خاخام تندرو اسرائیلی و رئیس مدرسه دینی شیرات موشه در اظهاراتی جنایتکارانه خواستار قتل و کشتار همه فلسطینیان اعم از زن و کودک و جوان و سالخورده شد.

او در سخنانی عنوان کرد همه فلسطینیان چه زن، چه مرد و چه کودک و جوان و سالخورده باید کشته شوند زیرا جوانان کنونی همان کودکان جنگ قبلی هستند، بنابراین حتی کودکان و زنان هم نباید زنده بمانند، چون این‌ها نسل بعدی را تشکیل می‌دهند که علیه رژیم خواهند جنگید.

این خاخام یهودی همچنین خواستار قتل عام همه سالخوردگان فلسطینی هم هست و می‌گوید آن‌ها می‌توانند سلاح حمله کنند و علیه رژیم صهیونیستی بجنگند.

ادعای ضدانسانی این خاخام اسرائیلی در حالی است که صهیونیست‌ها بیش از ۱۰۰ نفر را در بیمارستان شفا به شهادت رساندند.

مدیر دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد اشغالگران اسرائیلی در جریان حمله به بیمارستان شفا بیش از ۱۰۰ نفر را به شهادت رساندند.

سلامه معروف اظهار داشت که ارتش اشغالگر صهیونیستی تعدادی از کادر پزشکی و درمانی را هم در بیمارستان شفا به قتل رسانده است.

معروف تصریح کرد که صهیونیست‌ها مانع از درمان بیماران در این بیمارستان شدند و ۴ بیمار به همین خاطر جان خود را از دست داده‌اند.

وی اوضاع انسانی در داخل بیمارستان شفا را بسیار فاجعه‌بار خواند.

شمار کلی شهدای جنگ در غزه از هفتم اکتبر گذشته به ۳۲۰۷۰ نفر و شمار مجروحان نیز به ۷۴۲۹۸ نفر افزایش یافته است.

 

۷۳ درصد مجموع شهدا زن و کودک هستند.

در تحولی دیگر، گردان‌های مجاهدین اعلام کرد یک خودروی زرهی اسرائیلی را در اطراف بیمارستان شفا در شهر غزه با گلوله آر پی جی هدف قرار داده است.

تیپ‌های ناصر صلاح الدین اعلام کرد نیروها و ادوات جنگی اشغالگران اسرائیلی را در غرب غزه با گلوله‌های خمپاره درهم کوبیده است.

گردان‌های شهدای الاقصی هم تاکید کرد که در منطقه القراره در خان یونس وارد درگیری‌های بسیار شدیدی با نیروهای اشغالگر اسرائیلی شده و خودروهای زرهی آن‌ها را با تیربار و گلوله‌های آر پی جی هدف قرار داده است.