رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور تاکید کرد: نقطه قوت جمهوری اسلامی وجهه مردمی و بستر دینی حرکت ملی است، هر قدمی برای تضعیف اسلامیت و جمهوریت نظام، حرکت در مسیر دشمن است.

به گزارش مرور نیوز، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور پیامی فرارسیدن دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

سردار جلالی در ابتدای این پیام با اشاره به اینکه همه ما نعمت جمهوری اسلامی را مدیون امام راحل هستیم، آورده است: جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد، آغاز یک مسیر درست در مسیر عزت و پیشرفت ایران بود.

جلالی با تاکید بر اینکه امام راحل در برابر جریان افراط و تفریط ایستادگی کرد، گفت: جمهوریت و اسلامیت دو عنصر ذاتی حکومت اسلامی در عصر معاصر است که از دل بینش عمیق و تفکر پویای امام به ارث رسیده است.

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی استقلال، آزادی، امنیت و پیشرفت بومی را برای کشور به ارمغان آورده است، گفت: البته دشمنان در این چهل سال از هیچ تلاشی برای شکست این الگوی موفق فروگذار نکرده اند اما به نصرت الهی درخت جمهوری اسلامی تنومندتر از همیشه است.

جلالی در این پیام با تاکید بر اینکه نقطه قوت جمهوری اسلامی وجهه مردمی و بستر دینی حرکت ملی است، گفت: هر قدمی برای تضعیف اسلامیت و جمهوریت نظام، حرکت در مسیر دشمن است.

وی با بیان اینکه از منظر پدافند غیرعامل مهمترین سرمایه و دارایی نظام اتکای به توان و مشارکت مردمی است، گفت: راز شکست پی در پی استکبار، حضور با بصیرت، به هنگام و انقلابی مردم ایران در تمامی عرصه های حساس و اثرگذار است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه کشور ما طی چندسال گذشته درگیر یک جنگ ترکیبی و پیچیده از سوی دشمنان در لایه های مختلف سیاسی، امنیتی، نظامی، سایبری و... شده است، افزود: با هدایت های مقام معظم رهبری و حضور مردم کارزار فشار حداکثری به کارزار شکست حداکثری دشمن تبدیل شده است.

جلالی با اشاره به اینکه عزت، آزادی و امنیت امروز را مدیون شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های آنها هستیم، تاکید کرد: قرن جدید قرن عزت انقلاب اسلامی و اعتلای نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک الگوی کارآمد و موفق است.