رئیس سازمان صدا و سیما گفت: آنتن صدا و سیما برای نزدیک شدن بیشتر به مردم و دادن عرصه به سرمایه‌های ارزشمند باز است و این امکان وجود دارد.

به گزارش مرور نیوز، پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با نقش صدا و سیما در اجرای نظام پرداخت عادلانه یارانه‌ها، اظهار داشت: نظام پرداخت عادلانه یارانه‌ها یک اقدام ضروری و لازم است که باید در اقتصاد کشور اتفاق بیفتد. صدا و سیما تریبون خود را برای تبیین این طرح و اطلاع رسانی در مورد آن و انتقال دیدگاه‌های مردم به مسؤلین و انتقال توضیحات و تبیین مسئولین به مردم در اختیار دولت قرار داده است.

وی عنوان کرد: ما از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم که حداکثر ظرفیت رسانه‌ای ممکن برای برقراری ارتباط میان مردم و مسؤلین در اجرای این طرح فراهم شود.

رئیس سازمان صدا و سیما در رابطه با اینکه آیا برای شما کمک معیشتی واریز شده است؟ گفت: خیر. ما باید مراجعه کنیم و ببینیم آیا اسم ما را هم به سیستم وارد می‌کنند. باید بررسی کنیم ببینیم که چرا جز ۱۰ دهک نیستیم.

جبلی در پاسخ به این سوال که آیا صدا و سیما در خصوص مجری‌هایی که ممنوع التصویر هستند و یا با اتفاقاتی از صدا و سیما رفتند، تدبیری می‌اندیشد و در مورد بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما چه تصمیمی گرفته می‌شود؟ گفت: در دوره تحولی جدید در صدا و سیما، بارها گفتم و باز هم می‌ گویم آنتن صدا و سیما برای نزدیک شدن بیشتر به مردم و دادن عرصه به سرمایه‌های ارزشمند باز است و این امکان وجود دارد. در این دوره ما تلاش خواهیم کرد که حداکثر امکان استفاده از تریبون رسانه ملی برای نزدیک تر شدن به مردم فراهم شود.