نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: متأسفانه این روزها آرام آرام صدای پای فساد در دولت شنیده می‌شود. زیبنده دولتی که با شعار مبارزه با فساد روی کار آمده است نیست که در آن همچنان زالو صفتان و منفعت طلبان پراشتها و کاسبان بی سواد جولان دهند و به ریش ملت بخندند.

به گزارش مرور نیوز، ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه اول خرداد ماه) ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان و سالروز عملیات فتح خرمشهر، گفت: امیدواریم با میدان‌داری و همت نسل جوان مؤمن و انقلابی خرمشهرهای اقتصادی، معیشتی، اجتماعی و فرهنگی نیز فتح شوند.

وی متذکر شد: سال گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نمایندگان توصیه‌هایی را بیان کردند که انتظار می‌رفت مجلس انقلابی در راستای تحقق آنها اقدام کند، اما متأسفانه قالب توصیه‌های ایشان چون پرهیز از اقدامات هیجانی، عدم دخالت نمایندگان در انتصابات و اهمیت کار کارشناسی همچنان روی زمین مانده و انتظار می‌رود در ادامه مجلس عملاً در خط ولایت باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: از اصل اقدام شجاعانه دولت انقلابی در عادلانه کردن پرداخت یارانه‌ها حمایت می‌کنم اما انتظار داریم در اجرای آن معیشت عموم مردم به ویژه محرومان و مستضعفان دیده شود و قانون مجلس به صورت دقیق اجرا شود.

رضایی اظهار داشت: این روزها برخی اجناس و اقلام مورد نیاز مردم بدون هیچ گونه توجیه منطقی گران شده است. متأسفانه به هر بهانه‌ای حتی یک سفر خارجی یا داشتن خودرو، یارانه میلیون‌ها نفر را قطع کرده‌اند و از طرف دیگر بسیاری از اشراف و ثروتمندان همچنان یارانه دریافت می‌کنند. انتظار داریم دولت یارانه افراد جامانده بی بضاعت و کم بضاعت را برقرار کرده و برای اجرای این طرح بزرگ افکار عمومی را با خود همراه کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید دلسوزی‌های جعلی غرب زدگان داخلی را که فجایع کشور محصول مدیریت پر خسارت آنها است باور نکنیم. عجیب است که کسانی که تا دیروز پشت سیستم ویدئو کنفرانس می‌نشستند و با یک علی برکت الله گفتن به دنبال مدیریت کشور بودند و اقتصاد ویران امروز حاصل ندانم کاری‌های دیروز آنها است، الان منتقد دولت شده‌اند.

وی ادامه داد: متأسفانه این روزها آرام آرام صدای پای فساد در دولت شنیده می‌شود. زیبنده دولتی که با شعار مبارزه با فساد روی کار آمده است نیست که در آن همچنان زالو صفتان و منفعت طلبان پراشتها و کاسبان بی سواد جولان دهند و به ریش ملت بخندند. تا دیر نشده است باید جلوی نفوذ رانت خواران و ویژه خواران اتو کشیده و لابی‌های کثیف به دولت و مراکز اقتصادی گرفته شود.

رضایی در خصوص افزایش حقوق کارگران دولت، تصریح کرد: انتظار می‌رود دولت مصوبه مجلس را اجرا و مصوبه غیرقانونی هیئت وزیران را ابطال کند. بسیاری از کارکنان و کارگران شرکتی و قراردادی در دستگاه‌های اجرایی از جمله نفت در مراجعه به نمایندگان درخواست تبدیل وضعیت دارند و از تبعیض بین کارکنان دولت شاکی هستند. بین کارمندان تبعیض قائل نشوید و اجازه ندهید شکاف اجتماعی ایجاد شود.