وزیر ورزش و امور جوانان گفت: ما جلسات متعددی با فدراسیون فوتبال داشتیم و آنها برای انتخاب سرمربی در حال تصمیم‌گیری هستند و اختلافی در این راستا وجود ندارد.

به گزارش مرور نیوز، حمید سجادی وزیر امور ورزش و امور جوانان صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، گفت: برداشت اقبال عمومی مردم از فوتبال ما منطقی است و با فراز و فرودهای آن آشنا هستند.

وی افزود: الحمدالله فوتبال ما رو به رشد بوده و فوتبال توسعه‌یافته‌ای داریم؛ اما در کنار آن با توجه به شرایط خاص فدراسیون باید کمک کنیم تا بهترین نتیجه حاصل شود.

وزیر ورزش و امور جوانان تصریح کرد: ما جلسات متعددی با فدراسیون فوتبال داشتیم و آنها برای انتخاب سرمربی در حال تصمیم‌گیری هستند و اختلافی در این راستا وجود ندارد. نمی‌توانم نظر فنی بدهم که در دوران تیم ملی تعویض سرمربی جایز هست یا نیست. ما مسئولیت‌ها را تفویض کردیم.

سجادی بیان کرد: ما دوست داریم از ظرفیت‌های برگزاری مسابقات در قطر استفاده کنیم، نه به این منظور که قطر در همسایگی ما است. ما زوایای مختلفی برای همکاری داریم و فارغ از اسم جام جهانی، هر رویداد جهانی منجر به تعامل فرهنگی می‌شود. درواقع کار اجرایی مشکل دارد و ما سعی داریم مشکلات را برطرف کنیم.