​عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: آقای فاطمی امین تیم جوان و نسبتا کاربلدی را گماشته است، ضمن اینکه اساسا خود حوزه صنعت هم حوزه پرمشکلی است و استضیح او قطعا ضربه کاری به دولت می زند.

به گزارش مرور نیوز، روح الله ایزدخواه ضمن موافقت با ادامه کار سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط فعلی استیضاح توجیه ندارد و هیچ هدف مفیدی پشت آن نیست و ما را به جایی نخواهد رساند و قطعا ضربه کاری به دولت و روند کار خواهد زد.

وی در ادامه یادآور شد: همچنین این وزارتخانه در دولت قبلی تجربه مدیریتی بدی داشته و در عرض ۴ سال ۵ وزیر و سرپرست به خود دید و نابسامان و رها بود. حالا تازه در این دولت یکی، دو سالی باید دوستان کار کنند که قطعا کار آنها نقص دارد، اما در این حد نیست که وزیر استیضاح شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای فاطمی امین تیم جوان و نسبتا کاربلدی را گماشته است، ضمن اینکه اساسا خود حوزه صنعت هم حوزه پرمشکلی است و صنعت خودرو ۵۰ سال است که با چالش و ناکارآمدی مواجه است و در عرض یک سال قرار نبوده در آن شق القمر انجام شود.

ایزدخواه تاکید کرد: استیضاح وزیر صمت فقط ترمز دولت را می کشد و چه بسا چرخ دولت را پنجر کند. ما معتقدیم راه تعامل باز است و آقای فاطمی امین و معاونین او در عمل نشان داده اند که اهل تعامل با مجلس هستند، چراکه مرتبا در کمیسیون آنها را می خواهیم و می آیند و نظر می دهند و بحث می کنیم و به تعامل می رسیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن در پایان گفت: از این جهت امیدوارم استیضاح وزیر صمت رای نیاورد و وزیر به کار خودش ادامه دهد و قطعا پیام مجلس را خواهد گرفت و طبیعتا تاثیری در کار او خواهد داشت.