آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور صبح امروز پنجشنبه ۱۱ اسفند در راس هیاتی وارد فرودگاه عسلویه شد.

به گزارش مرور نیوز، رئیس جمهور در ادامه دور دوم سفرهای استانی خود امروز و فردا میهمان بوشهری‌ها است و علاوه بر بازدیدهای مقرر، پروژه‌های بسیاری را افتتاح خواهند کرد.

سه دیدار عمومی، سه افتتاح پروژه و سه جلسه کاری در این دو روز که استان بوشهر میزبان رئیس جمهور است در نظر گرفته شده است.

 افتتاح پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی مهمترین پروژه سفر رئیسی به استان بوشهر است که البته رئیس جمهور ۲ واحد پتروشیمی، مخازن نگهداری میعانات و توسعه نیروگاه برق بیدخون را نیز افتتاح خواهد کرد.

آبشیرین کن مپنا در شهر بوشهر، افتتاح اولین مسکن‌های نهضت ملی مسکن در خورموج، برگزاری جشن ازدواج آسان، جلسه با طلایه داران پیشرفت، جلسه با فعالین فرهنگی و اجتماعی و بازدید و به آب انداختن ناو رزمی شهید حاج قاسم سلیمانی از برنامه‌های مهم سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر است.

 

بوشهر در حوزه انرژی حرف اول را در منطقه می‌زند

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران با تبریک اعیاد شعبانیه به مردم اظهار داشت: استان بوشهر ظرفیت‌های بسیار زیادی دارد که یکی از آنها نیروی انسانی کارآمد است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر در حوزه انرژی حرف اول را در منطقه می‌زند افزود: استان بوشهر در حوزه اقتصاد دریا و کشاورزی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

رئیس جمهور ادامه داد: در دور اول سفر به استان بوشهر در شرایط کرونایی نتوانستیم خدمت مردم باشیم و به مناطق مختلف سفر کنیم و این سفر را طولانی‌تر کردیم تا بیشتر در خدمت مردم باشیم.