وحیدی درباره پیگیری پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش توضیح داد.

به گزارش مرور نیوز، وحیدی وزیر کشور درباره قتل داریوش مهرجویی و همسرش گفت: قتلی که رخ داد واقعه تلخی بود و فراجا با دقت تلاش می‌کند قاتلین را پیدا کند تا توسط قوه قضاییه به مجازات برسند.

وزیر کشور تاکید کرد: آنچه مردم را نگران کند و هر جریانی ناامنی ایجاد کند، با آن برخورد می‌شود.

ثبت نام نهایی داوطلبان انتخابات غیرحضوری است

وزیر کشور درباره انتخابات مجلس دوازدهم نیز اظهار کرد: بحث انتخابات یکی از مهمترین وقایع سال جاری است؛ انتخابات به عنوان مهمترین موضوع در دستور کار است.

وی با بیان اینکه امروز جلسه‌ای با استانداران، فرمانداران و شهرداران با موضوع زمینه سازی برای مشارکت بیشتر برگزار شد، افزود: زمینه شکل‌گیری رقابت سالم با شرکت طیف‌های مختلف سیاسی وجود دارد؛ این مسئولیت همگانی است که در تبیین مشارکت در صحنه باشند.

وزیر کشور بیان کرد: تاکنون کار‌های انتخابات به خوبی طبق موعد‌های قانونی پیش رفته است، هیات‌ها و شورا‌های اجرایی در همه سطوح، تشکیل شده، ستاد‌های انتخاباتی تشکیل و راه اندازی شده، پیش ثبت نام به خوبی به انجام رسیده و نظرات دستگاه‌های شش‌گانه راجع به پیش ثبت نام اعلام شده است؛ اعتراضاتی که داوطلبان داشتند نیز اعلام و رسیدگی شد و در مراحل پایانی برای ثبت نام نهایی داوطلبان هستیم.

وحیدی با اشاره به اینکه ثبت نام نهایی داوطلبان انتخابات به شکل غیرحضوری است، اظهار کرد: ثبت نام نهایی انتخابات از ۲۷ مهر تا ۳ آبان انجام می‌شود.