مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مقاومت مردم غزه و فلسطین در برابر حملات رژیم صهیونیستی زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) و پیروزهای آخر زمان است.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام حسین طائب  روز جمعه در یادواره شهدای وطن در بجنورد با اشاره به مقاومت مردم فلسطین در برابر حملات رژیم کودک کش اسرائیل اظهار کرد: مردم غزه به وعده های خداوند برای پیروزی متصل هستند.

وی تصریح کرد: اگر چه رژیم صهیونیستی سبب درد و رنج مردم غزه شده است اما شاهد هستیم که خود از این حملات دچار ناآرامی و درد است.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: خداوند می فرماید که در درگیری ها، نباید سست شویم، اگر در مشکلات دچار درد می شویم، دشمن هم از عمل خود در رنج و درد قرار می گیرد، خداوند بشارت داده صبوری و تقوا پیشه کنیم.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در چهار دهه گذشته همواره با دشمنی آمریکا روبه رو است گفت: تحریم ها و گرانی ها از سختی های مسیر راه ما است اما به فرموده خداوند متعال؛ ملت ما برای عبور از مشکلات صبور هستند.

حجت الاسلام طائب تاکید کرد: آمریکا اکنون دیگر آمریکای چهار دهه پیش نیست، ایالات متحده در عراق به چه کنم افتاده است.

وی به حملات عراق به پایگاه های نظامی ایالات متحده در عراق اشاره کرد و افزود: پایگاه های آمریکا در عراق مورد حمله قرار می گیرد اما آمریکا صدایش درنمی آید.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: آمریکا نه راه پس دارد و نه راه پیش، این نشان از اتصال مسلمانان به وعده خداوند برای پیروزی است.

یادواره شهدای وطن با حضور مردم شهیدپرور خراسان شمالی در امامزاده سید عباس(ع) بجنورد برگزار شد.