خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به شرایط موجود در غزه گفت: شکست های نظامی اسراییل ادامه داد.

به گزارش مرور نیوز،  حجت‌الاسلام «کاظم صدیقی» در نماز جمعه این هفته تهران که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، شد با بیان اینکه تقوا ارتباطی دائمی با خداست، گفت: تقوا هم دنیا و هم آخرت ما را تقویت می‌کند. آنچه باعث می‌شود انسان سفره پرنعمت و لذت بخش متنوع ولی نعمتش را درک کند تقواست.

وی با اشاره به مسئله فلسطین، ادامه داد: شکست نظامی اسرائیل ادامه دارد.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: امروز به لطف خدا چهره واقعی آمریکا و هم‌پیمانانش و رژیم اسرائیل برای همگان آشکارتر از گذشته شده است و هیچ وقت جریان غرب تا به این حد نزد ملت‌ها منزوی و منفور نبوده است.

صدیقی عنوان کرد: امروز جریان مقاومت پیروز است. جبهه‌ای که معادله سازی می‌کند پیروز میدان است. سید مقاومت و ابر مرد اسلام و عرب با هوشیاری و متانت پایگاه‌های نظامی و اطلاعاتی را با موشک‌های هوشمند مستأصل می‌کند.

وی با اشاره به اقدامات یمن در برابر آمریکا، اظهار کرد: امروز یمن جبهه جدیدی را علیه رژیم اسراییل و آمریکا گشوده است.

صدیقی با بیان اینکه امروز مسأله اول عالم اسلام مسأله فلسطین است، گفت: امروز این مسأله به نقطه حساسی رسیده و جامعه اسلامی باید سرزمین فلسطین را از دست قاصبان خارج کنند.

وی افزود: آنچه در فلسطین اتفاق می‌افتد تنها یک خرید زمین توسط یک گروه نیست بلکه یک جریان است، همان‌هایی که بمب اتمی بر سر مردم هیروشیما و ناکازاکی ریختند و یا بومیان سرزمین خود را قتل عام کردند امروز به حمایت گسترده برای غصب سرزمین فلسطین می‌پردازند.

صدیقی خاطرنشان کرد: کشورهای غربی فکر می‌کنند که با جلوگیری از اظهار نظرها درباره فلسطین مسائل فلسطین می‌توانند مقابل دستاوردهای محور مقاومت و اظهار نظرها در این باره ایستاد اما غافل از این هستند که نمی‌توان بر خلاف جریان حرکت کرد و در صورت این گونه رفتارهای آنها دست و پایشان خواهد شکست.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به شهادت چند نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی کشور در اقدام تروریستی اظهارداشت: اقدام وحشیانه تروریست‌ها و تکفیری‌ها حادثه تلخی بود و این حادثه را به امام زمان و نایب آن و مردم و فراجا و خانواده این شهدا تسلیت عرض می‌کنم لذا از مسؤولین امر انتظار می‌رود تا از فراجا از نظر تسلیحاتی و.. حمایت‌های لازم را داشته باشند بعد از ۴۴ از انقلاب نباید کسی جرأت کند به مأمور انتظامی چپ نگاه کند نه اینکه آنها را در داخل کشور ترور کند.

صدیقی با اشاره به بحث انتخابات خاطرنشان کرد: امروز دولتی را داریم که عاشق خدمت است نه تشنه قدرت این فضا شرایطی را ایجاد کرده که برای شکرگزاری آن در انتخابات شرکت کنیم.

خطیب نماز جمعه تهران اظهار داشت: حضور پرشور در پای صندوق رأی کودک کشان عالم را مأیوس و حضور کمرنگ در انتخابات آنها را در پیگیری اهداف شومشان جری تر خواهد کرد.