رئیس کل دادگستری اصفهان اعلام کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان اصفهان، در ماه‌های گذشته تعدادی تروریست و عنصر معاند ‌در سطح استان ‌دستگیر شدند که از آن‌ها ۵۵ بمب دست‌ساز و تعداد انبوهی سلاح غیرمجاز کشف شد.

به گزارش مرور نیوز، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری، رئیس کل دادگستری اصفهان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با گرامیداشت هفته پاسداشت خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: با وجود اینکه دشمنان سال‌هاست تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به ملت ایران می‌کنند، اما این ملت با کمک خداوند و رهبری حکیمانه و هوشیاری نیروهای امنیتی در آرامشی پایدار زندگی می‌کنند.

وی با اشاره به قدرت بازدارندگی سربازان گمنام امام زمان(عج) ادامه داد: امروز وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه، ارتش و فراجا اجازه نمی‌دهند دشمن بخواهد دست به اقدامی بزند.


جعفری با بیان اینکه هفته گرامیداشت خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) «اقتدار، امنیت و آرامش» نام گرفته است، تصریح کرد: شاه کلید توسعه در کشوری امنیت پایدار است در این راستا ایثارهای سربازان گمنام امام زمان (عج) امروز منجر به ایجاد امنیت پایدار در کشور شده است.

رئیس کل دادگستری اصفهان با اشاره به برخی از خدمات مهم سربازان گمنام امام زمان (عج)، گفت: مبارزه با انواع تروریسم، خرابکاری، تهدید امنیت کشور، سیستم‌های نفوذی و جاسوسی، تأمین امنیت اقتصادی و مبارزه با نظام سلطه و ایجاد امنیت خارجی در تأسیس تمدن اسلامی، مبارزه با جنگ سایبری دشمنان و صیانت از قوام و اقلیت‌های قومی و مذهبی و مبارزه با اشرار سازمان یافته تنها گوشه‌ای این خدمات است.

وی با بیان اینکه با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان، در ماه‌های گذشته تعدادی تروریست و عناصر معاند ‌در سطح استان ‌دستگیر شدند، اظهار داشت: در آستانه راهپیمایی 22 بهمن هشت تروریست ‌با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان دستگیر شدند.

جعفری اضافه کرد: نیروهای وزارت اطلاعات در استان همچنین در راستای مبارزه با عناصر تروریستی وابسته به گروهک‌های معاند در ماه‌های گذشته موفق به دستگیری‌ 13 تروریست در اصفهان شدند و از آنها  55 بمب دست‌ساز  و ‌تعداد انبوهی سلاح غیر‌مجاز کشف شد‌.‌

رئیس کل دادگستری اصفهان با بیان اینکه همچنین با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) شبکه بهایت در منطقه سرکوب شد، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق داروهای حساس و مورد نیاز مردم در استان اصفهان، 21 قاچاقچی ‌دستگیر شد‌ند

وی ‌کشف چندین تن مواد مخدر‌، برخورد با افراد هنجارشکن در فضای مجازی و انجام اقدامات گسترده پیشگیری از وقوع اغتشاش را نیز از  دیگر فعالیت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان برشمرد.

جعفری بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) شبانه روز در خدمت امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، به لحاظ شرایط حساس استان اصفهان به دلیل حضور اماکن متعدد حیاتی زیر ساخت‌های صنایع و غنی سازی، پالایشگاهی ونظامی همواره مورد نظر دشمنان قرار گرفته و دست به تحرکات مذبوحانه‌ای زده‌اند اما با هشیاری سربازان گمنام (عج) اقدامات بازدارنده‌ای علیه این اقدامات انجام داده‌اند.